49 | U11 Boys | 25/05 kl. 17:30 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 6 | Esbjerg fB | Silkeborg IF | |
55 | U11 Boys | 25/05 kl. 17:30 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.1 | Varde IF | Esbjerg fB - 2 | |
147 | U13 Boys | 25/05 kl. 17:30 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 7 | Silkeborg IF | Kolding IF | |
7 | U10 Boys | 25/05 kl. 18:40 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.2 | Esbjerg fB | Varde IF | |
39 | U11 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.4 | Sønderris SK | BK Marienlyst | |
56 | U11 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 11 | Svendborg fB | Hellerup IK | |
85 | U12 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 6 | FC Helsingør | Esbjerg fB SFS | |
97 | U12 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 11 | B93 | Silkeborg IF | |
127 | U13 Boys | 25/05 kl. 18:40 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 9 | Vejle B. | Esbjerg fB - 2 | |
157 | U13 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - athletic | Esbjerg fB | FC Helsingør | |
197 | U14 Boys | 25/05 kl. 18:40 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 8 | Aalborg KFUM | NSA | |
209 | U14 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - field 5 | FC Helsingør | Føroya Nat. Team | |
253 | U15 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 4 | AC Horsens | Roskilde B. | |
259 | U15 Boys | 25/05 kl. 18:40 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 7 | FK Viborg | Hellerup IK | |
283 | U16 Boys | 25/05 kl. 18:40 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 7 | Hvidovre IF | Åsane Fotball | |
323 | U12 Girls | 25/05 kl. 18:40 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.3 | Ringkjøbing-Skjern | Varde IF | |
8 | U10 Boys | 25/05 kl. 19:50 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.2 | Næstved IF | Greve Fodbold | |
33 | U11 Boys | 25/05 kl. 19:50 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.1 | Bramming B. | Greve F. | |
34 | U11 Boys | 25/05 kl. 19:50 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.3 | TPI | Hvidovre IF | |
40 | U11 Boys | 25/05 kl. 19:50 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.4 | Næstved IF | NSA / Heming | |
50 | U11 Boys | 25/05 kl. 19:50 | NorSea Group Denmark (Group 13) | Veldtoft - field 11 | FA 2000 | NSA | |
91 | U12 Boys | 25/05 kl. 19:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | Lyngby B. | Kolding IF | |
92 | U12 Boys | 25/05 kl. 19:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 11 | NSU Norge | FA 2000 | |
137 | U13 Boys | 25/05 kl. 19:50 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 9 | AC Horsens | Næsby BK | |
198 | U14 Boys | 25/05 kl. 19:50 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 8 | Roskilde B. | BK Frem | |
247 | U15 Boys | 25/05 kl. 19:50 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 5 | Åsane Fotball (N) | Esbjerg fB | |
1 | U10 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.3 | Ribe BK | Hellerup IK | |
13 | U10 Boys | 26/05 kl. 09:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.4 | Køge BK | Sundby BK | |
86 | U12 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 6 | NF Academy | Næstved IF | |
98 | U12 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 11 | FC Nomme United | Køge BK | |
128 | U13 Boys | 26/05 kl. 09:20 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 7 | Hvidovre IF | Vejle B. | |
138 | U13 Boys | 26/05 kl. 09:20 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 8 | Hellerup IK | AC Horsens | |
148 | U13 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 9 | Roskilde B. | Kolding IF | |
179 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 2 | Kolding IF | Kalmar FF | |
180 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 6 | Hvidovre IF | FA 2000 | |
185 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 9 | Silkeborg IF | FC Nomme United | |
186 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 10 | Hellerup IK | Næsby BK | |
191 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 5 | AC Horsens | SC Cambuur | |
210 | U14 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - athletic | Djurgårdens IF | Esbjerg fB | |
241 | U15 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Terminalen (Group 51) | EfB - field 5 | Kolding IF | FC Emmen (NL) | |
284 | U16 Boys | 26/05 kl. 09:20 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 7 | Horsens fS | Kalmar FF | |
313 | U12 Girls | 26/05 kl. 09:20 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.1 | Ballerup SF | Skive IK | |
314 | U12 Girls | 26/05 kl. 09:20 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.2 | Ribe BK | Brommarpojk. IF | |
340 | U13 Girls | 26/05 kl. 09:20 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - stadium | Ballerup SF | BK Marienlyst | |
346 | U13 Girls | 26/05 kl. 09:20 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - field 3 | Greve Fodbold | Fredericia KF | |
401 | U16 Girls | 26/05 kl. 09:20 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - field 4 | Malmø FF | FA 2000 | |
2 | U10 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.3 | Hjerting IF | NF Academy | |
14 | U10 Boys | 26/05 kl. 10:30 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.4 | Aalborg KFUM | FC Nomme United | |
103 | U12 Boys | 26/05 kl. 10:30 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | Hvidovre IF | NSA / Heming | |
104 | U12 Boys | 26/05 kl. 10:30 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hellerup IK | Esbjerg fB | |
129 | U13 Boys | 26/05 kl. 10:30 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 8 | FS Metta | Esbjerg fB - 2 | |
139 | U13 Boys | 26/05 kl. 10:30 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 9 | Helsingborgs IF | Næsby BK | |
149 | U13 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 9 | Nykøbing FC | Silkeborg IF | |
158 | U13 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 4 | FK VIborg | Esbjerg fB | |
192 | U14 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 5 | Næstved IF | HEI | |
203 | U14 Boys | 26/05 kl. 10:30 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 10 | B93 | FC Emmen | |
242 | U15 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Terminalen (Group 51) | EfB - athletic | Hyllie IK (S) | FA 2000 | |
254 | U15 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 4 | Kalmar FF (S) | Svendborg fB | |
260 | U15 Boys | 26/05 kl. 10:30 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 7 | FS Metta | Esbjerg fB / 2 | |
289 | U16 Boys | 26/05 kl. 10:30 | EsVagt (Group 62) | EfB - field 7 | Östers IF | Hyllie IK | |
295 | U16 Boys | 26/05 kl. 10:30 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 5 | IFK Norrköping | Ledøje-Smørum F. | |
324 | U12 Girls | 26/05 kl. 10:30 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.1 | B93 | IF Lyseng | |
325 | U12 Girls | 26/05 kl. 10:30 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.2 | Varde IF | Hellerup IK | |
341 | U13 Girls | 26/05 kl. 10:30 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - stadium | Malmø FF | AaB | |
347 | U13 Girls | 26/05 kl. 10:30 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - field 3 | Varde IF | Frederiksberg B. | |
352 | U13 Girls | 26/05 kl. 10:30 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - field 6 | Brøndby IF | Brommarpojk. IF | |
372 | U14 Girls | 26/05 kl. 10:30 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 2 | AaB | B93 | |
35 | U11 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | Hvidovre IF | Bramming B. | |
41 | U11 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | BK Marienlyst | Køge BK | |
42 | U11 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | Sønderris SK | Næstved IF | |
51 | U11 Boys | 26/05 kl. 11:40 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | NSA | Esbjerg fB | |
57 | U11 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.3 | Svendborg fB | Varde IF | |
93 | U12 Boys | 26/05 kl. 11:40 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | Kolding IF | FA 2000 | |
159 | U13 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 5 | B93 | FC Helsingør | |
199 | U14 Boys | 26/05 kl. 11:40 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 4 | Aalborg KFUM | Roskilde B. | |
200 | U14 Boys | 26/05 kl. 11:40 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 5 | NSA | BK Frem | |
204 | U14 Boys | 26/05 kl. 11:40 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 10 | FK Viborg | Nykøbing FC | |
248 | U15 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 7 | Hvidovre IF | IFK Norrköping (S) | |
290 | U16 Boys | 26/05 kl. 11:40 | EsVagt (Group 62) | EfB - athletic | BK Skjold | HEI | |
296 | U16 Boys | 26/05 kl. 11:40 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 9 | Vanløse IF | FC Sønderborg | |
353 | U13 Girls | 26/05 kl. 11:40 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - field 6 | Kolding IF | Snejbjerg SG&I | |
373 | U14 Girls | 26/05 kl. 11:40 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 2 | Malmø FF | Greve Fodbold | |
378 | U14 Girls | 26/05 kl. 11:40 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 3 | ViborgQ | HB Køge | |
379 | U14 Girls | 26/05 kl. 11:40 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 7 | Bramming B. | NSU Norge | |
394 | U16 Girls | 26/05 kl. 11:40 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - field 8 | Kolding IF | Hellerup IK | |
395 | U16 Girls | 26/05 kl. 11:40 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - field 9 | Vålerenga IF | Greve Fodbold | |
9 | U10 Boys | 26/05 kl. 13:10 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.3 | Greve Fodbold | Varde IF | |
10 | U10 Boys | 26/05 kl. 13:10 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.2 | Næstved IF | Esbjerg fB | |
36 | U11 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | TPI | Greve F. | |
58 | U11 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.1 | NF Academy | Esbjerg fB - 2 | |
87 | U12 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | Esbjerg fB SFS | Næstved IF | |
94 | U12 Boys | 26/05 kl. 13:10 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | Lyngby B. | NSU Norge | |
130 | U13 Boys | 26/05 kl. 13:10 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 6 | Vejle B. | Næstved IF | |
211 | U14 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - field 7 | FC Helsingør | Djurgårdens IF | |
212 | U14 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - field 5 | Føroya Nat. Team | Esbjerg fB | |
285 | U16 Boys | 26/05 kl. 13:10 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 9 | Åsane Fotball | Kalmar FF | |
88 | U12 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | FC Helsingør | NF Academy | |
99 | U12 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | Silkeborg IF | Køge BK | |
140 | U13 Boys | 26/05 kl. 14:20 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 8 | FA 2000 | AC Horsens | |
150 | U13 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 5 | Silkeborg IF | FC Emmen | |
160 | U13 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 7 | Esbjerg fB | NSA | |
187 | U14 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 2 | Silkeborg IF | Hellerup IK | |
286 | U16 Boys | 26/05 kl. 14:20 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 9 | Hvidovre IF | Horsens fS | |
315 | U12 Girls | 26/05 kl. 14:20 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.1 | FA 2000 | Ballerup SF | |
316 | U12 Girls | 26/05 kl. 14:20 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.2 | Skive IK | Ribe BK | |
326 | U12 Girls | 26/05 kl. 14:20 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.3 | Hellerup IK | Ringkjøbing-Skjern | |
348 | U13 Girls | 26/05 kl. 14:20 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - field 4 | Greve Fodbold | Varde IF | |
402 | U16 Girls | 26/05 kl. 14:20 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - field 7 | NSU Norge | FA 2000 | |
3 | U10 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | NF Academy | |
4 | U10 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.2 | Ribe BK | Hjerting IF | |
52 | U11 Boys | 26/05 kl. 15:30 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | FA 2000 | Silkeborg IF | |
59 | U11 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.4 | Hellerup IK | Varde IF | |
100 | U12 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | B93 | FC Nomme United | |
151 | U13 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - athletic | Nykøbing FC | Roskilde B. | |
181 | U14 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 6 | Kolding IF | Hvidovre IF | |
182 | U14 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 8 | Kalmar FF | FA 2000 | |
188 | U14 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 2 | FC Nomme United | Næsby BK | |
201 | U14 Boys | 26/05 kl. 15:30 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 5 | BK Frem | Aalborg KFUM | |
255 | U15 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 9 | Roskilde B. | Svendborg fB | |
291 | U16 Boys | 26/05 kl. 15:30 | EsVagt (Group 62) | EfB - field 10 | HEI | Hyllie IK | |
297 | U16 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 5 | FC Sønderborg | Ledøje-Smørum F. | |
298 | U16 Boys | 26/05 kl. 15:30 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 7 | Vanløse IF | IFK Norrköping | |
327 | U12 Girls | 26/05 kl. 15:30 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.3 | IF Lyseng | Varde IF | |
349 | U13 Girls | 26/05 kl. 15:30 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - field 4 | Fredericia KF | Frederiksberg B. | |
396 | U16 Girls | 26/05 kl. 15:30 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - stadium | Kolding IF | Vålerenga IF | |
403 | U16 Girls | 26/05 kl. 15:30 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - field 7 | Tarp Boldklub | Malmø FF | |
15 | U10 Boys | 26/05 kl. 16:40 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.1 | Sundby BK | FC Nomme United | |
16 | U10 Boys | 26/05 kl. 16:40 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.2 | Køge BK | Aalborg KFUM | |
43 | U11 Boys | 26/05 kl. 16:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.3 | NSA / Heming | Køge BK | |
44 | U11 Boys | 26/05 kl. 16:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.4 | Næstved IF | BK Marienlyst | |
105 | U12 Boys | 26/05 kl. 16:40 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | NSA / Heming | Esbjerg fB | |
106 | U12 Boys | 26/05 kl. 16:40 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | Hellerup IK | |
131 | U13 Boys | 26/05 kl. 16:40 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 7 | Hvidovre IF | FS Metta | |
141 | U13 Boys | 26/05 kl. 16:40 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 2 | Helsingborgs IF | Hellerup IK | |
202 | U14 Boys | 26/05 kl. 16:40 | MuffByg (Group 44) | Veldtoft - field 5 | NSA | Roskilde B. | |
243 | U15 Boys | 26/05 kl. 16:40 | Terminalen (Group 51) | EfB - field 5 | FC Emmen (NL) | FA 2000 | |
244 | U15 Boys | 26/05 kl. 16:40 | Terminalen (Group 51) | EfB - field 7 | Kolding IF | Hyllie IK (S) | |
256 | U15 Boys | 26/05 kl. 16:40 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 9 | AC Horsens | Kalmar FF (S) | |
261 | U15 Boys | 26/05 kl. 16:40 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 8 | Hellerup IK | Esbjerg fB / 2 | |
292 | U16 Boys | 26/05 kl. 16:40 | EsVagt (Group 62) | EfB - field 10 | BK Skjold | Östers IF | |
342 | U13 Girls | 26/05 kl. 16:40 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - field 6 | BK Marienlyst | AaB | |
374 | U14 Girls | 26/05 kl. 16:40 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 4 | AaB | Malmø FF | |
397 | U16 Girls | 26/05 kl. 16:40 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - stadium | Hellerup IK | Greve Fodbold | |
11 | U10 Boys | 26/05 kl. 17:50 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.3 | Varde IF | Næstved IF | |
12 | U10 Boys | 26/05 kl. 17:50 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.4 | Greve Fodbold | Esbjerg fB | |
60 | U11 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.1 | Esbjerg fB - 2 | Svendborg fB | |
95 | U12 Boys | 26/05 kl. 17:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | FA 2000 | Lyngby B. | |
96 | U12 Boys | 26/05 kl. 17:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 11 | NSU Norge | Kolding IF | |
132 | U13 Boys | 26/05 kl. 17:50 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 7 | Esbjerg fB - 2 | Næstved IF | |
152 | U13 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 7 | Kolding IF | FC Emmen | |
161 | U13 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 5 | FK VIborg | B93 | |
162 | U13 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 4 | FC Helsingør | NSA | |
193 | U14 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 9 | AC Horsens | Næstved IF | |
249 | U15 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 9 | Esbjerg fB | IFK Norrköping (S) | |
250 | U15 Boys | 26/05 kl. 17:50 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 10 | Åsane Fotball (N) | Hvidovre IF | |
262 | U15 Boys | 26/05 kl. 17:50 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 8 | FK Viborg | FS Metta | |
317 | U12 Girls | 26/05 kl. 17:50 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.2 | Brommarpojk. IF | FA 2000 | |
343 | U13 Girls | 26/05 kl. 17:50 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - field 6 | Ballerup SF | Malmø FF | |
375 | U14 Girls | 26/05 kl. 17:50 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 4 | B93 | Greve Fodbold | |
380 | U14 Girls | 26/05 kl. 17:50 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 2 | ViborgQ | Bramming B. | |
381 | U14 Girls | 26/05 kl. 17:50 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 5 | HB Køge | NSU Norge | |
400 | U16 Girls | 26/05 kl. 18:40 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - stadium | Tarp Boldklub | NSU Norge | |
37 | U11 Boys | 26/05 kl. 19:00 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.3 | Greve F. | Hvidovre IF | |
38 | U11 Boys | 26/05 kl. 19:00 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | Bramming B. | TPI | |
53 | U11 Boys | 26/05 kl. 19:00 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 6 | Silkeborg IF | NSA | |
54 | U11 Boys | 26/05 kl. 19:00 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | Esbjerg fB | FA 2000 | |
61 | U11 Boys | 26/05 kl. 19:00 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | NF Academy | |
142 | U13 Boys | 26/05 kl. 19:00 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 7 | Næsby BK | FA 2000 | |
194 | U14 Boys | 26/05 kl. 19:00 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 9 | SC Cambuur | HEI | |
205 | U14 Boys | 26/05 kl. 19:00 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 5 | B93 | FK Viborg | |
206 | U14 Boys | 26/05 kl. 19:00 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 7 | FC Emmen | Nykøbing FC | |
328 | U12 Girls | 26/05 kl. 19:00 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.1 | B93 | Ringkjøbing-Skjern | |
354 | U13 Girls | 26/05 kl. 19:00 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - field 6 | Brommarpojk. IF | Snejbjerg SG&I | |
355 | U13 Girls | 26/05 kl. 19:00 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - field 8 | Brøndby IF | Kolding IF | |
45 | U11 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | BK Marienlyst | NSA / Heming | |
46 | U11 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | Køge BK | Sønderris SK | |
62 | U11 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 11 | Varde IF | NF Academy | |
107 | U12 Boys | 27/05 kl. 09:00 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | Esbjerg fB | Hvidovre IF | |
108 | U12 Boys | 27/05 kl. 09:00 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hellerup IK | NSA / Heming | |
133 | U13 Boys | 27/05 kl. 09:00 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 1 | Vejle B. | FS Metta | |
134 | U13 Boys | 27/05 kl. 09:00 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 2 | Næstved IF | Hvidovre IF | |
143 | U13 Boys | 27/05 kl. 09:00 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 9 | FA 2000 | Helsingborgs IF | |
163 | U13 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 4 | NSA | B93 | |
164 | U13 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - athletic | FC Helsingør | FK VIborg | |
245 | U15 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Terminalen (Group 51) | EfB - field 9 | FA 2000 | Kolding IF | |
246 | U15 Boys | 27/05 kl. 09:00 | Terminalen (Group 51) | EfB - field 10 | Hyllie IK (S) | FC Emmen (NL) | |
293 | U16 Boys | 27/05 kl. 09:00 | EsVagt (Group 62) | EfB - field 5 | Hyllie IK | BK Skjold | |
294 | U16 Boys | 27/05 kl. 09:00 | EsVagt (Group 62) | EfB - field 7 | Östers IF | HEI | |
329 | U12 Girls | 27/05 kl. 09:00 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.3 | B93 | Hellerup IK | |
330 | U12 Girls | 27/05 kl. 09:00 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.4 | IF Lyseng | Ringkjøbing-Skjern | |
350 | U13 Girls | 27/05 kl. 09:00 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - stadium | Frederiksberg B. | Greve Fodbold | |
376 | U14 Girls | 27/05 kl. 09:00 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 3 | Greve Fodbold | AaB | |
377 | U14 Girls | 27/05 kl. 09:00 | Moldow (Group 91) | Veldtoft - field 4 | Malmø FF | B93 | |
398 | U16 Girls | 27/05 kl. 09:00 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - field 7 | Greve Fodbold | Kolding IF | |
399 | U16 Girls | 27/05 kl. 09:00 | Allans Diner (Group 101) | Veldtoft - field 8 | Vålerenga IF | Hellerup IK | |
5 | U10 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.1 | NF Academy | Ribe BK | |
6 | U10 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.2 | Hjerting IF | Hellerup IK | |
89 | U12 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 6 | Næstved IF | FC Helsingør | |
90 | U12 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | NF Academy | Esbjerg fB SFS | |
144 | U13 Boys | 27/05 kl. 10:10 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 9 | Næsby BK | Hellerup IK | |
153 | U13 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 4 | FC Emmen | Roskilde B. | |
154 | U13 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - athletic | Kolding IF | Nykøbing FC | |
189 | U14 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 6 | Næsby BK | Silkeborg IF | |
257 | U15 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 7 | Svendborg fB | AC Horsens | |
258 | U15 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Sigma Wine (Group 53) | Veldtoft - field 8 | Kalmar FF (S) | Roskilde B. | |
287 | U16 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 5 | Kalmar FF | Hvidovre IF | |
288 | U16 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Martinsen (Group 61) | EfB - field 7 | Horsens fS | Åsane Fotball | |
299 | U16 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 9 | Ledøje-Smørum F. | Vanløse IF | |
300 | U16 Boys | 27/05 kl. 10:10 | Carton Byg (Group 63) | EfB - field 10 | IFK Norrköping | FC Sønderborg | |
318 | U12 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.3 | Ballerup SF | Ribe BK | |
319 | U12 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.4 | FA 2000 | Skive IK | |
344 | U13 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - field 3 | AaB | Ballerup SF | |
345 | U13 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Blue-Tech A/S (Group 81) | Veldtoft - field 4 | Malmø FF | BK Marienlyst | |
382 | U14 Girls | 27/05 kl. 10:10 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 1 | NSU Norge | ViborgQ | |
383 | U14 Girls | 27/05 kl. 10:10 | BDO Scanrevision (Group 92) | Veldtoft - field 2 | Bramming B. | HB Køge | |
404 | U16 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - field 5 | FA 2000 | Tarp Boldklub | |
405 | U16 Girls | 27/05 kl. 10:10 | Arkil / Stürup (Group 102) | Veldtoft - stadium | Malmø FF | NSU Norge | |
17 | U10 Boys | 27/05 kl. 11:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.1 | FC Nomme United | Køge BK | |
18 | U10 Boys | 27/05 kl. 11:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.2 | Aalborg KFUM | Sundby BK | |
63 | U11 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.4 | Esbjerg fB - 2 | Hellerup IK | |
64 | U11 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.3 | NF Academy | Svendborg fB | |
101 | U12 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | Køge BK | B93 | |
102 | U12 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 11 | FC Nomme United | Silkeborg IF | |
183 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 1 | FA 2000 | Kolding IF | |
184 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Bent Pedersen (Group 41) | Veldtoft - field 2 | Kalmar FF | Hvidovre IF | |
190 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Stennevad (Group 42) | Veldtoft - field 6 | FC Nomme United | Hellerup IK | |
195 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 5 | HEI | AC Horsens | |
196 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Energimetropol Esbjerg (Group 43) | Veldtoft - field 9 | SC Cambuur | Næstved IF | |
213 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - field 9 | Esbjerg fB | FC Helsingør | |
214 | U14 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Middelfart Sparekasse (Group 46) | EfB - field 10 | Føroya Nat. Team | Djurgårdens IF | |
251 | U15 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 5 | IFK Norrköping (S) | Åsane Fotball (N) | |
252 | U15 Boys | 27/05 kl. 11:20 | Scandi-Roc (Group 52) | EfB - field 7 | Hvidovre IF | Esbjerg fB | |
263 | U15 Boys | 27/05 kl. 11:20 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 7 | Esbjerg fB / 2 | FK Viborg | |
264 | U15 Boys | 27/05 kl. 11:20 | TESS Esbjerg (Group 54) | Veldtoft - field 8 | FS Metta | Hellerup IK | |
351 | U13 Girls | 27/05 kl. 11:20 | Marius Pedersen (Group 82) | Veldtoft - field 4 | Varde IF | Fredericia KF | |
356 | U13 Girls | 27/05 kl. 11:20 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - stadium | Snejbjerg SG&I | Brøndby IF | |
357 | U13 Girls | 27/05 kl. 11:20 | Nybolig (Group 83) | Veldtoft - field 3 | Kolding IF | Brommarpojk. IF | |
47 | U11 Boys | 27/05 kl. 12:30 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Næstved IF | |
48 | U11 Boys | 27/05 kl. 12:30 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | NSA / Heming | Sønderris SK | |
65 | U11 Boys | 27/05 kl. 12:30 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 11) | EfB - field 6 | Bramming B. | Silkeborg IF | |
66 | U11 Boys | 27/05 kl. 12:30 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 12) | EfB - field 11 | Esbjerg fB | TPI | |
207 | U14 Boys | 27/05 kl. 12:30 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 5 | Nykøbing FC | B93 | |
208 | U14 Boys | 27/05 kl. 12:30 | TS Tech (Group 45) | EfB - field 7 | FC Emmen | FK Viborg | |
331 | U12 Girls | 27/05 kl. 12:30 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.3 | Varde IF | B93 | |
332 | U12 Girls | 27/05 kl. 12:30 | JTI Gulve (Group 72) | Veldtoft - field 7.4 | Hellerup IK | IF Lyseng | |
67 | U11 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.3 | Hvidovre IF | FA 2000 | |
68 | U11 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.4 | Greve F. | NSA | |
109 | U12 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Sydvesta (Quarterfinal 21) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Esbjerg fB | |
110 | U12 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Sydvesta (Quarterfinal 22) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | NF Academy | |
135 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 1 | Næstved IF | FS Metta | |
136 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | BMW Bayern Auto (Group 31) | Veldtoft - field 2 | Esbjerg fB - 2 | Hvidovre IF | |
145 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 5 | AC Horsens | Helsingborgs IF | |
146 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | SignConcept (Group 32) | Veldtoft - field 6 | Hellerup IK | FA 2000 | |
155 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 5 | Roskilde B. | Silkeborg IF | |
156 | U13 Boys | 27/05 kl. 13:40 | Arbejdsmiljøeksperten (Group 33) | EfB - field 7 | FC Emmen | Nykøbing FC | |
320 | U12 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.1 | Brommarpojk. IF | Ballerup SF | |
321 | U12 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 7.2 | Ribe BK | FA 2000 | |
384 | U14 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Nordsø Byg (Quarterfinal 91) | Veldtoft - field 3 | Malmø FF | Bramming B. | |
385 | U14 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Nordsø Byg (Quarterfinal 92) | Veldtoft - field 4 | AaB | ViborgQ | |
386 | U14 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Nordsø Byg (Quarterfinal 93) | Veldtoft - field 9 | Greve Fodbold | HB Køge | |
387 | U14 Girls | 27/05 kl. 13:40 | Nordsø Byg (Quarterfinal 94) | Veldtoft - field 10 | B93 | NSU Norge | |
69 | U11 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 13) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Svendborg fB | |
70 | U11 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 14) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | Næstved IF | |
71 | U11 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.3 | NSA / Heming | Esbjerg fB - 2 | |
72 | U11 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.4 | BK Marienlyst | NF Academy | |
73 | U11 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 11 | Sønderris SK | Varde IF | |
111 | U12 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 6 | FA 2000 | FC Nomme United | |
112 | U12 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 11 | Kolding IF | Silkeborg IF | |
165 | U13 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 5 | B93 | Esbjerg fB | |
166 | U13 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Intercargo Coldstores (Group 34) | EfB - field 7 | NSA | FK VIborg | |
267 | U15 Boys | 27/05 kl. 14:50 | AutoCentralen (Playoff) | EfB - athletic | Hyllie IK (S) | IFK Norrköping (S) | |
301 | U16 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Spar Nord (Playoff 1) | EfB - field 9 | Östers IF | IFK Norrköping | |
302 | U16 Boys | 27/05 kl. 14:50 | Spar Nord (Playoff 1) | EfB - field 10 | FC Sønderborg | HEI | |
358 | U13 Girls | 27/05 kl. 14:50 | NemByg (Quarterfinal 81) | Veldtoft - field 1 | AaB | Brommarpojk. IF | |
359 | U13 Girls | 27/05 kl. 14:50 | NemByg (Quarterfinal 82) | Veldtoft - field 2 | Brøndby IF | Greve Fodbold | |
360 | U13 Girls | 27/05 kl. 14:50 | NemByg (Quarterfinal 83) | Veldtoft - field 9 | Snejbjerg SG&I | Ballerup SF | |
361 | U13 Girls | 27/05 kl. 14:50 | NemByg (Quarterfinal 84) | Veldtoft - field 10 | BK Marienlyst | Fredericia KF | |
406 | U16 Girls | 27/05 kl. 14:50 | Hotel Britannia (Quarterfinal 101) | Veldtoft - field 3 | Vålerenga IF | Tarp Boldklub | |
407 | U16 Girls | 27/05 kl. 14:50 | Hotel Britannia (Quarterfinal 102) | Veldtoft - field 4 | Greve Fodbold | NSU Norge | |
408 | U16 Girls | 27/05 kl. 14:50 | Hotel Britannia (Quarterfinal 103) | Veldtoft - field 5 | Kolding IF | FA 2000 | |
409 | U16 Girls | 27/05 kl. 14:50 | Hotel Britannia (Quarterfinal 104) | Veldtoft - field 6 | Hellerup IK | Malmø FF | |
19 | U10 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 1) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | Køge BK | |
20 | U10 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 2) | Veldtoft - field 7.2 | Aalborg KFUM | Esbjerg fB | |
21 | U10 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 3) | Veldtoft - field 7.3 | Sundby BK | Ribe BK | |
22 | U10 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 4) | Veldtoft - field 7.4 | NF Academy | Varde IF | |
113 | U12 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydvesta (Quarterfinal 23) | EfB - field 6 | Lyngby B. | B93 | |
114 | U12 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Sydvesta (Quarterfinal 24) | EfB - field 11 | Køge BK | NSU Norge | |
215 | U14 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Rybners (Quarterfinal 41) | Veldtoft - field 3 | FK Viborg | HEI | |
216 | U14 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Rybners (Quarterfinal 42) | Veldtoft - field 4 | Djurgårdens IF | Kolding IF | |
217 | U14 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Rybners (Quarterfinal 43) | Veldtoft - field 5 | AC Horsens | Hellerup IK | |
218 | U14 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Rybners (Quarterfinal 44) | Veldtoft - field 6 | Roskilde B. | FC Helsingør | |
219 | U14 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Rybners (Playoff 1) | EfB - field 4 | Føroya Nat. Team | Nykøbing FC | |
265 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Quarterfinal 51) | EfB - field 7 | FA 2000 | Åsane Fotball (N) | |
268 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Playoff) | EfB - athletic | FC Emmen (NL) | Hvidovre IF | |
269 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Quarterfinal 53) | Veldtoft - field 1 | Svendborg fB | Hellerup IK | |
270 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Quarterfinal 54) | Veldtoft - field 2 | FS Metta | Roskilde B. | |
271 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Playoff) | Veldtoft - field 7 | Kalmar FF (S) | Esbjerg fB / 2 | |
272 | U15 Boys | 27/05 kl. 16:00 | AutoCentralen (Playoff) | Veldtoft - field 8 | AC Horsens | FK Viborg | |
303 | U16 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Spar Nord (Playoff 1) | EfB - field 9 | Horsens fS | BK Skjold | |
304 | U16 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Spar Nord (Playoff 1) | EfB - field 10 | Ledøje-Smørum F. | Åsane Fotball | |
305 | U16 Boys | 27/05 kl. 16:00 | Spar Nord (Semifinal 13) | EfB - field 5 | Hvidovre IF | Hyllie IK | |
322 | U12 Girls | 27/05 kl. 16:00 | Trafik Skolen (Group 71) | Veldtoft - field 11 | Skive IK | Brommarpojk. IF | |
362 | U13 Girls | 27/05 kl. 16:00 | NemByg (Playoff) | Veldtoft - field 9 | Malmø FF | Varde IF | |
363 | U13 Girls | 27/05 kl. 16:00 | NemByg (Playoff) | Veldtoft - field 10 | Kolding IF | Frederiksberg B. | |
115 | U12 Boys | 27/05 kl. 17:10 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 6 | FC Helsingør | NSA / Heming | |
116 | U12 Boys | 27/05 kl. 17:10 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 11 | Næstved IF | Hellerup IK | |
23 | U10 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Sydbank (Playoff) | Veldtoft - field 7.1 | Hjerting IF | Næstved IF | |
24 | U10 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Sydbank (Playoff) | Veldtoft - field 7.2 | FC Nomme United | Greve Fodbold | |
220 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 1 | NSA | Næstved IF | |
221 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 2 | Næsby BK | Kalmar FF | |
222 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | EfB - field 4 | Esbjerg fB | B93 | |
223 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 3 | Aalborg KFUM | SC Cambuur | |
224 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 4 | FC Nomme United | FA 2000 | |
225 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 5 | Hvidovre IF | BK Frem | |
226 | U14 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Rybners (Playoff 1) | Veldtoft - field 6 | FC Emmen | Silkeborg IF | |
266 | U15 Boys | 27/05 kl. 17:30 | AutoCentralen (Quarterfinal 52) | EfB - field 7 | Esbjerg fB | Kolding IF | |
306 | U16 Boys | 27/05 kl. 17:30 | Spar Nord (Semifinal 14) | EfB - field 5 | Vanløse IF | Kalmar FF | |
333 | U12 Girls | 27/05 kl. 17:30 | Trafik Skolen (Semifinal 15) | Veldtoft - field 7.3 | Skive IK | IF Lyseng | |
334 | U12 Girls | 27/05 kl. 17:30 | Trafik Skolen (Semifinal 16) | Veldtoft - field 7.4 | Ringkjøbing-Skjern | Brommarpojk. IF | |
25 | U10 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Sydbank (Semifinal 1) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | NF Academy | |
26 | U10 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Sydbank (Semifinal 2) | Veldtoft - field 7.2 | Esbjerg fB | Sundby BK | |
74 | U11 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Malerfirma Kjøgx (Semifinal 3) | Veldtoft - field 7.4 | Bramming B. | Svendborg fB | |
75 | U11 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Malerfirma Kjøgx (Semifinal 4) | Veldtoft - field 7.3 | TPI | Hellerup IK | |
117 | U12 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Sydvesta (Semifinal 5) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Hvidovre IF | |
118 | U12 Boys | 27/05 kl. 19:00 | Sydvesta (Semifinal 6) | EfB - field 11 | Lyngby B. | NSU Norge | |
167 | U13 Boys | 27/05 kl. 19:00 | CabInn (Semifinal 7) | Veldtoft - field 9 | Næstved IF | Helsingborgs IF | |
168 | U13 Boys | 27/05 kl. 19:00 | CabInn (Semifinal 8) | Veldtoft - field 10 | Silkeborg IF | B93 | |
364 | U13 Girls | 27/05 kl. 19:00 | NemByg (Semifinal 17) | Veldtoft - field 7 | AaB | Fredericia KF | |
365 | U13 Girls | 27/05 kl. 19:00 | NemByg (Semifinal 18) | Veldtoft - field 8 | Greve Fodbold | Ballerup SF | |
388 | U14 Girls | 27/05 kl. 19:00 | Nordsø Byg (Semifinal 19) | Veldtoft - field 3 | Malmø FF | Greve Fodbold | |
389 | U14 Girls | 27/05 kl. 19:00 | Nordsø Byg (Semifinal 20) | Veldtoft - field 4 | AaB | NSU Norge | |
410 | U16 Girls | 27/05 kl. 19:00 | Hotel Britannia (Semifinal 21) | Veldtoft - field 5 | Vålerenga IF | FA 2000 | |
411 | U16 Girls | 27/05 kl. 19:00 | Hotel Britannia (Semifinal 22) | Veldtoft - field 6 | Greve Fodbold | Malmø FF | |
227 | U14 Boys | 27/05 kl. 19:30 | Rybners (Semifinal 9) | Veldtoft - stadium | FK Viborg | Hellerup IK | |
228 | U14 Boys | 27/05 kl. 19:30 | Rybners (Semifinal 10) | Veldtoft - field 2 | Djurgårdens IF | Roskilde B. | |
27 | U10 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Sydbank (11.-12. place) | Veldtoft - field 7.1 | Hjerting IF | Greve Fodbold | |
76 | U11 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.2 | Silkeborg IF | Køge BK | |
78 | U11 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | FA 2000 | NSA / Heming | |
119 | U12 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 6 | FA 2000 | FC Helsingør | |
120 | U12 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 11 | FC Nomme United | NSA / Heming | |
169 | U13 Boys | 28/05 kl. 08:30 | CabInn (Playoff) | EfB - athletic | FC Emmen | FK VIborg | |
229 | U14 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 7 | Nykøbing FC | Næstved IF | |
230 | U14 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 8 | Føroya Nat. Team | NSA | |
231 | U14 Boys | 28/05 kl. 08:30 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 10 | Næsby BK | B93 | |
273 | U15 Boys | 28/05 kl. 08:30 | AutoCentralen (Semifinal 11) | EfB - field 5 | FA 2000 | Svendborg fB | |
274 | U15 Boys | 28/05 kl. 08:30 | AutoCentralen (Semifinal 12) | EfB - field 7 | Kolding IF | Roskilde B. | |
335 | U12 Girls | 28/05 kl. 08:30 | Trafik Skolen (9.-10. place) | Veldtoft - field 7.4 | Ballerup SF | B93 | |
336 | U12 Girls | 28/05 kl. 08:30 | Trafik Skolen (7.-8. place) | Veldtoft - field 7.3 | FA 2000 | Varde IF | |
412 | U16 Girls | 28/05 kl. 08:30 | Hotel Britannia (5.-8. place) | Veldtoft - field 9 | Tarp Boldklub | Kolding IF | |
28 | U10 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Sydbank (9.-10. place) | Veldtoft - field 7.1 | Næstved IF | FC Nomme United | |
77 | U11 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.2 | Esbjerg fB | Næstved IF | |
79 | U11 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.4 | Hvidovre IF | Esbjerg fB - 2 | |
80 | U11 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | Greve F. | NF Academy | |
121 | U12 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 6 | Kolding IF | Hellerup IK | |
122 | U12 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 11 | Silkeborg IF | Næstved IF | |
170 | U13 Boys | 28/05 kl. 09:40 | CabInn (Playoff) | EfB - athletic | Roskilde B. | NSA | |
171 | U13 Boys | 28/05 kl. 09:40 | CabInn (Playoff) | Veldtoft - field 1 | Esbjerg fB - 2 | Næsby BK | |
172 | U13 Boys | 28/05 kl. 09:40 | CabInn (Playoff) | Veldtoft - field 2 | FS Metta | FA 2000 | |
232 | U14 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 7 | Kalmar FF | Esbjerg fB | |
233 | U14 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 8 | SC Cambuur | FA 2000 | |
234 | U14 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 10 | Aalborg KFUM | FC Nomme United | |
275 | U15 Boys | 28/05 kl. 09:40 | AutoCentralen (5.-8. place) | EfB - field 4 | Åsane Fotball (N) | Hellerup IK | |
307 | U16 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Spar Nord (Playoff 2) | EfB - field 9 | IFK Norrköping | Ledøje-Smørum F. | |
308 | U16 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Spar Nord (Playoff 2) | EfB - field 10 | Östers IF | Åsane Fotball | |
311 | U16 Boys | 28/05 kl. 09:40 | Spar Nord (3.-4. place) | EfB - field 7 | Hvidovre IF | Kalmar FF | |
337 | U12 Girls | 28/05 kl. 09:40 | Trafik Skolen (5.-6. place) | Veldtoft - field 7.3 | Ribe BK | Hellerup IK | |
366 | U13 Girls | 28/05 kl. 09:40 | NemByg (11.-12. place) | Veldtoft - field 5 | Varde IF | Frederiksberg B. | |
367 | U13 Girls | 28/05 kl. 09:40 | NemByg (9.-10. place) | Veldtoft - field 6 | Malmø FF | Kolding IF | |
371 | U13 Girls | 28/05 kl. 09:40 | Special Butikken (Final) | Veldtoft - stadium | AaB | Greve Fodbold | |
390 | U14 Girls | 28/05 kl. 09:40 | Nordsø Byg (5.-8. place) | Veldtoft - field 3 | Bramming B. | B93 | |
391 | U14 Girls | 28/05 kl. 09:40 | Nordsø Byg (5.-8. place) | Veldtoft - field 4 | ViborgQ | HB Køge | |
413 | U16 Girls | 28/05 kl. 09:40 | Hotel Britannia (5.-8. place) | Veldtoft - field 9 | NSU Norge | Hellerup IK | |
29 | U10 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Sydbank (5.-8. place) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Varde IF | |
31 | U10 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Sydbank (3.-4. place) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | Sundby BK | |
81 | U11 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | BK Marienlyst | Sønderris SK | |
83 | U11 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Malerfirma Kjøgx (3.-4. place) | Veldtoft - field 7.3 | Svendborg fB | Hellerup IK | |
123 | U12 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Sydvesta (5.-8. place) | EfB - field 6 | Esbjerg fB | NF Academy | |
124 | U12 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Sydvesta (5.-8. place) | EfB - field 11 | B93 | Køge BK | |
173 | U13 Boys | 28/05 kl. 10:50 | CabInn (Playoff) | EfB - athletic | Nykøbing FC | FC Helsingør | |
174 | U13 Boys | 28/05 kl. 10:50 | CabInn (Playoff) | Veldtoft - field 1 | Hvidovre IF | AC Horsens | |
175 | U13 Boys | 28/05 kl. 10:50 | CabInn (Playoff) | Veldtoft - field 2 | Vejle B. | Hellerup IK | |
176 | U13 Boys | 28/05 kl. 10:50 | CabInn (3.-4. place) | EfB - field 7 | Næstved IF | Silkeborg IF | |
235 | U14 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 8 | Hvidovre IF | Silkeborg IF | |
236 | U14 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Rybners (Playoff 2) | Veldtoft - field 10 | BK Frem | FC Emmen | |
276 | U15 Boys | 28/05 kl. 10:50 | AutoCentralen (5.-8. place) | EfB - field 4 | Esbjerg fB | FS Metta | |
309 | U16 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Spar Nord (Playoff 2) | EfB - field 9 | FC Sønderborg | Horsens fS | |
310 | U16 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Spar Nord (Playoff 2) | EfB - field 10 | HEI | BK Skjold | |
312 | U16 Boys | 28/05 kl. 10:50 | Spar Nord (Final) | EfB - field 5 | Hyllie IK | Vanløse IF | |
338 | U12 Girls | 28/05 kl. 10:50 | Trafik Skolen (3.-4. place) | Veldtoft - field 7.4 | Skive IK | Ringkjøbing-Skjern | |
368 | U13 Girls | 28/05 kl. 10:50 | NemByg (5.-8. place) | Veldtoft - field 5 | Brommarpojk. IF | BK Marienlyst | |
369 | U13 Girls | 28/05 kl. 10:50 | NemByg (5.-8. place) | Veldtoft - field 6 | Brøndby IF | Snejbjerg SG&I | |
370 | U13 Girls | 28/05 kl. 10:50 | NemByg (3.-4. place) | Veldtoft - field 7 | Fredericia KF | Ballerup SF | |
392 | U14 Girls | 28/05 kl. 10:50 | Nordsø Byg (3.-4. place) | Veldtoft - field 4 | Greve Fodbold | AaB | |
393 | U14 Girls | 28/05 kl. 10:50 | Nordsø Byg (Final) | Veldtoft - stadium | Malmø FF | NSU Norge | |
414 | U16 Girls | 28/05 kl. 10:50 | Hotel Britannia (3.-4. place) | Veldtoft - field 9 | FA 2000 | Greve Fodbold | |
30 | U10 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Sydbank (5.-8. place) | Veldtoft - field 7.1 | Aalborg KFUM | Ribe BK | |
32 | U10 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Sydbank (Final) | Veldtoft - field 7.2 | NF Academy | Esbjerg fB | |
82 | U11 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | Varde IF | NSA | |
84 | U11 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Malerfirma Kjøgx (Final) | Veldtoft - field 7.3 | Bramming B. | TPI | |
125 | U12 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Sydvesta (3.-4. place) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | NSU Norge | |
126 | U12 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Sydvesta (Final) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Lyngby B. | |
177 | U13 Boys | 28/05 kl. 12:00 | CabInn (Playoff) | EfB - athletic | Kolding IF | Esbjerg fB | |
178 | U13 Boys | 28/05 kl. 12:00 | CabInn (Final) | EfB - field 5 | Helsingborgs IF | B93 | |
237 | U14 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Rybners (5.-8. place) | Veldtoft - field 8 | HEI | AC Horsens | |
238 | U14 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Rybners (5.-8. place) | Veldtoft - field 10 | Kolding IF | FC Helsingør | |
239 | U14 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Rybners (3.-4. place) | Veldtoft - field 6 | Hellerup IK | Djurgårdens IF | |
240 | U14 Boys | 28/05 kl. 12:00 | Rybners (Final) | Veldtoft - field 5 | FK Viborg | Roskilde B. | |
277 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (15.-16. place) | Veldtoft - field 2 | Hyllie IK (S) | Esbjerg fB / 2 | |
278 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (13.-14. place) | Veldtoft - field 1 | IFK Norrköping (S) | Kalmar FF (S) | |
279 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (11.-12. place) | Veldtoft - field 4 | FC Emmen (NL) | AC Horsens | |
280 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (9.-10. place) | Veldtoft - field 3 | Hvidovre IF | FK Viborg | |
281 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (3.-4. place) | EfB - field 4 | FA 2000 | Kolding IF | |
282 | U15 Boys | 28/05 kl. 12:00 | AutoCentralen (Final) | EfB - field 7 | Svendborg fB | Roskilde B. | |
339 | U12 Girls | 28/05 kl. 12:00 | Trafik Skolen (Final) | Veldtoft - field 7.4 | IF Lyseng | Brommarpojk. IF | |
415 | U16 Girls | 28/05 kl. 12:00 | Hotel Britannia (Final) | Veldtoft - stadium | Vålerenga IF | Malmø FF | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.