Program for "Køge BK"
Række: U10 Boys
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
13 | 26/05 kl. 09:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.4 | Køge BK | Sundby BK |
2 | 26/05 kl. 10:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.3 | Hjerting IF | NF Academy |
14 | 26/05 kl. 10:30 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.4 | Aalborg KFUM | FC Nomme United |
9 | 26/05 kl. 13:10 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.3 | Greve Fodbold | Varde IF |
10 | 26/05 kl. 13:10 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.2 | Næstved IF | Esbjerg fB |
3 | 26/05 kl. 15:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | NF Academy |
4 | 26/05 kl. 15:30 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.2 | Ribe BK | Hjerting IF |
15 | 26/05 kl. 16:40 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.1 | Sundby BK | FC Nomme United |
16 | 26/05 kl. 16:40 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.2 | Køge BK | Aalborg KFUM |
11 | 26/05 kl. 17:50 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.3 | Varde IF | Næstved IF |
12 | 26/05 kl. 17:50 | UgeAvisen (Group 02) | Veldtoft - field 7.4 | Greve Fodbold | Esbjerg fB |
5 | 27/05 kl. 10:10 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.1 | NF Academy | Ribe BK |
6 | 27/05 kl. 10:10 | Kirk Larsen & Ascanius (Group 01) | Veldtoft - field 7.2 | Hjerting IF | Hellerup IK |
17 | 27/05 kl. 11:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.1 | FC Nomme United | Køge BK |
18 | 27/05 kl. 11:20 | EmCare Sundhed (Group 03) | Veldtoft - field 7.2 | Aalborg KFUM | Sundby BK |
19 | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 1) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | Køge BK |
20 | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 2) | Veldtoft - field 7.2 | Aalborg KFUM | Esbjerg fB |
21 | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 3) | Veldtoft - field 7.3 | Sundby BK | Ribe BK |
22 | 27/05 kl. 16:00 | Sydbank (Quarterfinal 4) | Veldtoft - field 7.4 | NF Academy | Varde IF |
23 | 27/05 kl. 17:30 | Sydbank (Playoff) | Veldtoft - field 7.1 | Hjerting IF | Næstved IF |
24 | 27/05 kl. 17:30 | Sydbank (Playoff) | Veldtoft - field 7.2 | FC Nomme United | Greve Fodbold |
25 | 27/05 kl. 19:00 | Sydbank (Semifinal 1) | Veldtoft - field 7.1 | Hellerup IK | NF Academy |
26 | 27/05 kl. 19:00 | Sydbank (Semifinal 2) | Veldtoft - field 7.2 | Esbjerg fB | Sundby BK |
27 | 28/05 kl. 08:30 | Sydbank (11.-12. place) | Veldtoft - field 7.1 | Hjerting IF | Greve Fodbold |
28 | 28/05 kl. 09:40 | Sydbank (9.-10. place) | Veldtoft - field 7.1 | Næstved IF | FC Nomme United |
29 | 28/05 kl. 10:50 | Sydbank (5.-8. place) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Varde IF |
31 | 28/05 kl. 10:50 | Sydbank (3.-4. place) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | Sundby BK |
30 | 28/05 kl. 12:00 | Sydbank (5.-8. place) | Veldtoft - field 7.1 | Aalborg KFUM | Ribe BK |
32 | 28/05 kl. 12:00 | Sydbank (Final) | Veldtoft - field 7.2 | NF Academy | Esbjerg fB |
Hjemmeholdet stiller op under uret.