Program for "Hvidovre IF"
Række: U12 Boys
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
103 | 26/05 kl. 10:30 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | Hvidovre IF | NSA / Heming |
104 | 26/05 kl. 10:30 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hellerup IK | Esbjerg fB |
93 | 26/05 kl. 11:40 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | Kolding IF | FA 2000 |
87 | 26/05 kl. 13:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | Esbjerg fB SFS | Næstved IF |
94 | 26/05 kl. 13:10 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | Lyngby B. | NSU Norge |
88 | 26/05 kl. 14:20 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | FC Helsingør | NF Academy |
99 | 26/05 kl. 14:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | Silkeborg IF | Køge BK |
100 | 26/05 kl. 15:30 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | B93 | FC Nomme United |
105 | 26/05 kl. 16:40 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | NSA / Heming | Esbjerg fB |
106 | 26/05 kl. 16:40 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | Hellerup IK |
95 | 26/05 kl. 17:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 6 | FA 2000 | Lyngby B. |
96 | 26/05 kl. 17:50 | AB Catering (Group 22) | EfB - field 11 | NSU Norge | Kolding IF |
107 | 27/05 kl. 09:00 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 6 | Esbjerg fB | Hvidovre IF |
108 | 27/05 kl. 09:00 | RGS Nordic (Group 24) | EfB - field 11 | Hellerup IK | NSA / Heming |
89 | 27/05 kl. 10:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 6 | Næstved IF | FC Helsingør |
90 | 27/05 kl. 10:10 | Kaufmann (Group 21) | EfB - field 11 | NF Academy | Esbjerg fB SFS |
101 | 27/05 kl. 11:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 6 | Køge BK | B93 |
102 | 27/05 kl. 11:20 | Granly Gruppen (Group 23) | EfB - field 11 | FC Nomme United | Silkeborg IF |
109 | 27/05 kl. 13:40 | Sydvesta (Quarterfinal 21) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Esbjerg fB |
110 | 27/05 kl. 13:40 | Sydvesta (Quarterfinal 22) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | NF Academy |
111 | 27/05 kl. 14:50 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 6 | FA 2000 | FC Nomme United |
112 | 27/05 kl. 14:50 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 11 | Kolding IF | Silkeborg IF |
113 | 27/05 kl. 16:00 | Sydvesta (Quarterfinal 23) | EfB - field 6 | Lyngby B. | B93 |
114 | 27/05 kl. 16:00 | Sydvesta (Quarterfinal 24) | EfB - field 11 | Køge BK | NSU Norge |
115 | 27/05 kl. 17:10 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 6 | FC Helsingør | NSA / Heming |
116 | 27/05 kl. 17:10 | Sydvesta (Playoff 1) | EfB - field 11 | Næstved IF | Hellerup IK |
117 | 27/05 kl. 19:00 | Sydvesta (Semifinal 5) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Hvidovre IF |
118 | 27/05 kl. 19:00 | Sydvesta (Semifinal 6) | EfB - field 11 | Lyngby B. | NSU Norge |
119 | 28/05 kl. 08:30 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 6 | FA 2000 | FC Helsingør |
120 | 28/05 kl. 08:30 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 11 | FC Nomme United | NSA / Heming |
121 | 28/05 kl. 09:40 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 6 | Kolding IF | Hellerup IK |
122 | 28/05 kl. 09:40 | Sydvesta (Playoff 2) | EfB - field 11 | Silkeborg IF | Næstved IF |
123 | 28/05 kl. 10:50 | Sydvesta (5.-8. place) | EfB - field 6 | Esbjerg fB | NF Academy |
124 | 28/05 kl. 10:50 | Sydvesta (5.-8. place) | EfB - field 11 | B93 | Køge BK |
125 | 28/05 kl. 12:00 | Sydvesta (3.-4. place) | EfB - field 11 | Hvidovre IF | NSU Norge |
126 | 28/05 kl. 12:00 | Sydvesta (Final) | EfB - field 6 | Esbjerg fB SFS | Lyngby B. |
Hjemmeholdet stiller op under uret.