Program for "Svendborg fB"
Række: U11 Boys
Kamp# | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold |
56 | 25/05 kl. 18:40 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 11 | Svendborg fB | Hellerup IK |
33 | 25/05 kl. 19:50 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.1 | Bramming B. | Greve F. |
34 | 25/05 kl. 19:50 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.3 | TPI | Hvidovre IF |
40 | 25/05 kl. 19:50 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.4 | Næstved IF | NSA / Heming |
50 | 25/05 kl. 19:50 | NorSea Group Denmark (Group 13) | Veldtoft - field 11 | FA 2000 | NSA |
35 | 26/05 kl. 11:40 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | Hvidovre IF | Bramming B. |
41 | 26/05 kl. 11:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | BK Marienlyst | Køge BK |
42 | 26/05 kl. 11:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | Sønderris SK | Næstved IF |
51 | 26/05 kl. 11:40 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | NSA | Esbjerg fB |
57 | 26/05 kl. 11:40 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.3 | Svendborg fB | Varde IF |
36 | 26/05 kl. 13:10 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | TPI | Greve F. |
58 | 26/05 kl. 13:10 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.1 | NF Academy | Esbjerg fB - 2 |
52 | 26/05 kl. 15:30 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | FA 2000 | Silkeborg IF |
59 | 26/05 kl. 15:30 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.4 | Hellerup IK | Varde IF |
43 | 26/05 kl. 16:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.3 | NSA / Heming | Køge BK |
44 | 26/05 kl. 16:40 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.4 | Næstved IF | BK Marienlyst |
60 | 26/05 kl. 17:50 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.1 | Esbjerg fB - 2 | Svendborg fB |
37 | 26/05 kl. 19:00 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.3 | Greve F. | Hvidovre IF |
38 | 26/05 kl. 19:00 | Phønix Tag Esbjerg (Group 11) | Veldtoft - field 7.4 | Bramming B. | TPI |
53 | 26/05 kl. 19:00 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 6 | Silkeborg IF | NSA |
54 | 26/05 kl. 19:00 | NorSea Group Denmark (Group 13) | EfB - field 11 | Esbjerg fB | FA 2000 |
61 | 26/05 kl. 19:00 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | NF Academy |
45 | 27/05 kl. 09:00 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | BK Marienlyst | NSA / Heming |
46 | 27/05 kl. 09:00 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | Køge BK | Sønderris SK |
62 | 27/05 kl. 09:00 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 11 | Varde IF | NF Academy |
63 | 27/05 kl. 11:20 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.4 | Esbjerg fB - 2 | Hellerup IK |
64 | 27/05 kl. 11:20 | Esbjerg Låseteknik (Group 14) | Veldtoft - field 7.3 | NF Academy | Svendborg fB |
47 | 27/05 kl. 12:30 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Næstved IF |
48 | 27/05 kl. 12:30 | Troldehulen (Group 12) | Veldtoft - field 7.2 | NSA / Heming | Sønderris SK |
65 | 27/05 kl. 12:30 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 11) | EfB - field 6 | Bramming B. | Silkeborg IF |
66 | 27/05 kl. 12:30 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 12) | EfB - field 11 | Esbjerg fB | TPI |
67 | 27/05 kl. 13:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.3 | Hvidovre IF | FA 2000 |
68 | 27/05 kl. 13:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.4 | Greve F. | NSA |
69 | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 13) | Veldtoft - field 7.1 | Køge BK | Svendborg fB |
70 | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Quarterfinal 14) | Veldtoft - field 7.2 | Hellerup IK | Næstved IF |
71 | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.3 | NSA / Heming | Esbjerg fB - 2 |
72 | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 7.4 | BK Marienlyst | NF Academy |
73 | 27/05 kl. 14:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 1) | Veldtoft - field 11 | Sønderris SK | Varde IF |
74 | 27/05 kl. 19:00 | Malerfirma Kjøgx (Semifinal 3) | Veldtoft - field 7.4 | Bramming B. | Svendborg fB |
75 | 27/05 kl. 19:00 | Malerfirma Kjøgx (Semifinal 4) | Veldtoft - field 7.3 | TPI | Hellerup IK |
76 | 28/05 kl. 08:30 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.2 | Silkeborg IF | Køge BK |
78 | 28/05 kl. 08:30 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | FA 2000 | NSA / Heming |
77 | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.2 | Esbjerg fB | Næstved IF |
79 | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 7.4 | Hvidovre IF | Esbjerg fB - 2 |
80 | 28/05 kl. 09:40 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | Greve F. | NF Academy |
81 | 28/05 kl. 10:50 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | BK Marienlyst | Sønderris SK |
83 | 28/05 kl. 10:50 | Malerfirma Kjøgx (3.-4. place) | Veldtoft - field 7.3 | Svendborg fB | Hellerup IK |
82 | 28/05 kl. 12:00 | Malerfirma Kjøgx (Playoff 2) | Veldtoft - field 11 | Varde IF | NSA |
84 | 28/05 kl. 12:00 | Malerfirma Kjøgx (Final) | Veldtoft - field 7.3 | Bramming B. | TPI |
Hjemmeholdet stiller op under uret.