Kamp resultater
Kamp# | Række | Tidspunkt | Pulje | Spillested | Hjemmehold | Udehold | Resultat |
107 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 11 | Bredballe Rød | Ammitsbøl Fodbold X1 | 2 - 2 |
108 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 12 | KB 1 | EFB 1 | 0 - 0 |
109 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 13 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | BGIF 1 | 1 - 2 |
110 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 14 | EFB 2 | Dalum if | 2 - 4 |
111 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 15 | Lunderskov | KB 2 | 2 - 0 |
112 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 16 | EFB 3 | Vejen SF (1) | 1 - 0 |
113 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 4 | Bane 17 | FC2 | Vinding sf | 0 - 4 |
114 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 4 | Bane 18 | Vejen SF (2) | Ribe BK | 1 - 1 |
137 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 11 | FC1 | Bredballe Rød | 1 - 0 |
138 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 12 | Ammitsbøl Fodbold X1 | KB 1 | 0 - 4 |
139 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 13 | Kolding if (1) | Ammitsbøl Fodbold Z1 | 1 - 2 |
140 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 14 | BGIF 1 | EFB 2 | 1 - 5 |
141 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 15 | Kolding if (2) | Lunderskov | 0 - 3 |
142 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 16 | KB 2 | EFB 3 | 0 - 2 |
143 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 4 | Bane 17 | Lunderskov 2 | FC2 | 3 - 0 |
144 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 4 | Bane 18 | Vinding sf | Vejen SF (2) | 2 - 1 |
167 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 11 | EFB 1 | FC1 | 2 - 0 |
168 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 12 | Bredballe Rød | KB 1 | 1 - 5 |
169 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 13 | Dalum if | Kolding if (1) | 2 - 0 |
170 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 14 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | EFB 2 | 2 - 4 |
171 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 15 | Vejen SF (1) | Kolding if (2) | 0 - 0 |
172 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 16 | Lunderskov | EFB 3 | 1 - 0 |
173 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 4 | Bane 17 | Ribe BK | Lunderskov 2 | 1 - 2 |
174 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 4 | Bane 18 | FC2 | Vejen SF (2) | 1 - 3 |
197 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 11 | Ammitsbøl Fodbold X1 | EFB 1 | 1 - 1 |
198 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 12 | KB 1 | FC1 | 2 - 1 |
199 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 13 | BGIF 1 | Dalum if | 0 - 0 |
200 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 14 | EFB 2 | Kolding if (1) | 4 - 0 |
201 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 15 | KB 2 | Vejen SF (1) | 2 - 0 |
202 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 16 | EFB 3 | Kolding if (2) | 6 - 0 |
203 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 4 | Bane 17 | Vinding sf | Ribe BK | 1 - 2 |
204 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 4 | Bane 18 | Vejen SF (2) | Lunderskov 2 | 1 - 5 |
227 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 11 | EFB 1 | Bredballe Rød | 0 - 0 |
228 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 12 | FC1 | Ammitsbøl Fodbold X1 | 2 - 0 |
229 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 13 | Dalum if | Ammitsbøl Fodbold Z1 | 3 - 0 |
230 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 14 | Kolding if (1) | BGIF 1 | 2 - 3 |
231 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 15 | Vejen SF (1) | Lunderskov | 1 - 3 |
232 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 16 | Kolding if (2) | KB 2 | 0 - 2 |
233 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 4 | Bane 17 | Ribe BK | FC2 | 5 - 1 |
234 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 4 | Bane 18 | Lunderskov 2 | Vinding sf | 0 - 0 |
281 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 5 | KB 1 | Ribe BK | 1 - 0 |
282 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 6 | Dalum if | EFB 3 | 2 - 0 |
283 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 7 | Lunderskov | EFB 1 | 2 - 3 |
284 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 8 | Lunderskov 2 | EFB 2 | 0 - 1 |
285 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 9 | FC1 | Vejen SF (2) | 5 - 0 |
286 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 10 | BGIF 1 | Vejen SF (1) | 2 - 1 |
287 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 11 | KB 2 | Bredballe Rød | 3 - 0 |
288 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 12 | Vinding sf | Ammitsbøl Fodbold Z1 | 2 - 3 |
311 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 5 | KB 1 | Dalum if | 2 - 1 |
312 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 6 | EFB 3 | EFB 2 | 0 - 4 |
313 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | B - semi | Bane 7 | FC1 | BGIF 1 | 0 - 2 |
314 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | B - semi | Bane 8 | KB 2 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | 1 - 2 |
341 | U10D-A+B | 17/08 kl. 14:18 | A - finale | Bane 5 | KB 1 | EFB 2 | 5 - 1 |
342 | U10D-A+B | 17/08 kl. 14:18 | B - finale | Bane 6 | BGIF 1 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | 0 - 1 |
Skifter om .
I tilfælde af pointlighed sorteres efter: 1) Indbyrdes points, 2) Indbyrdes målforskel, 3) Indbyrdes flest scorede mål, 4) Målforskel (alle kampe), 5) Flest scorede mål (alle kampe).