1 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 1 | De stribede Tigre | NBSIF4 | |
2 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 2 | Bredballe IF | Ammitsbøl Fodbold | |
3 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 3 | NBSIF3 | Seest Boldklub Gul | |
4 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 4 | Ammitsbøl Fodbold X1 | Skibet if | |
101 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 5 | Hover 1 | EFB 2 | |
102 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 6 | Ammitsbøl Fodbold X1 | Dalby 2 | |
103 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 7 | Bredballe if 1 | EFB 3 | |
104 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 8 | Hover if | Spangsbjerg IF 1 | |
105 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 9 | EFB 1 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
106 | U8D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 10 | Lunderskov 1 | Kb u8 | |
107 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 11 | Bredballe Rød | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
108 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 1 | Bane 12 | KB 1 | EFB 1 | |
109 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 13 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | BGIF 1 | |
110 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 2 | Bane 14 | EFB 2 | Dalum if | |
111 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 15 | Lunderskov | KB 2 | |
112 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 3 | Bane 16 | EFB 3 | Vejen SF (1) | |
113 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 4 | Bane 17 | FC2 | Vinding sf | |
114 | U10D-A+B | 17/08 kl. 09:30 | Pulje 4 | Bane 18 | Vejen SF (2) | Ribe BK | |
5 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:42 | Pulje 3 | Bane 1 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | Seest Boldklub Sort | |
6 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 09:42 | Pulje 3 | Bane 2 | Dalum 3 | Egtved if | |
7 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:42 | Pulje 1 | Bane 3 | NBSIF1 | ØSVN IF 1 | |
8 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:42 | Pulje 1 | Bane 4 | Bramdrupdam GIF 2 | LB Hold 3 | |
118 | U10D-C | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 1 | Bane 7 | ØSVN IF | Seest Boldklub | |
119 | U10D-C | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 1 | Bane 8 | BGIF 2 | Vinding Sf 10 | |
120 | U10D-C | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 2 | Bane 9 | ØSVN IF 2 | Hedensted IF | |
121 | U10D-C | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 2 | Bane 10 | FC3 | Vinding Sf 20 | |
122 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 1 | Bane 11 | Lunderskov Boldklub 1 | Starup UIF | |
123 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 1 | Bane 12 | FC Horsens 2 | Ammitsbøl Fodbold | |
124 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 2 | Bane 13 | Lunderskov Boldklub 2 | U9 Hover | |
125 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 2 | Bane 14 | Mg&bk 1 | NBSIF1 | |
126 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 3 | Bane 15 | Fc Horsens 1 | Bjert IF | |
127 | U9D-A+B | 17/08 kl. 09:48 | Pulje 3 | Bane 16 | Vejen SF 1 | Mg&bk 2 | |
9 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:54 | Pulje 2 | Bane 1 | NBSIF2 | ØSVN IF 2 | |
10 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:54 | Pulje 2 | Bane 2 | LB Hold 1 | Lunderskov | |
11 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:54 | Pulje 3 | Bane 3 | ØSVN IF 3 | Bramdrupdam GIF 1 | |
12 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 09:54 | Pulje 3 | Bane 4 | LB Hold 2 | Gesten if | |
13 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 1 | Dalum 1 | De stribede Tigre | |
14 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 2 | NBSIF4 | Bredballe IF | |
15 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 3 | Dalum 2 | NBSIF3 | |
16 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 4 | Seest Boldklub Gul | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
131 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 5 | Starup uif 2 | Hover 1 | |
132 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 6 | EFB 2 | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
133 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 7 | Gesten if | Bredballe if 1 | |
134 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 8 | EFB 3 | Hover if | |
135 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 9 | Seest | EFB 1 | |
136 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 10 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | Lunderskov 1 | |
137 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 11 | FC1 | Bredballe Rød | |
138 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 1 | Bane 12 | Ammitsbøl Fodbold X1 | KB 1 | |
139 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 13 | Kolding if (1) | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
140 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 2 | Bane 14 | BGIF 1 | EFB 2 | |
141 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 15 | Kolding if (2) | Lunderskov | |
142 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 3 | Bane 16 | KB 2 | EFB 3 | |
143 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 4 | Bane 17 | Lunderskov 2 | FC2 | |
144 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:06 | Pulje 4 | Bane 18 | Vinding sf | Vejen SF (2) | |
17 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:18 | Pulje 3 | Bane 1 | Seest Boldklub Sort | Dalum 3 | |
18 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:18 | Pulje 3 | Bane 2 | Egtved if | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
19 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:18 | Pulje 1 | Bane 3 | ØSVN IF 1 | Bramdrupdam GIF 2 | |
20 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:18 | Pulje 1 | Bane 4 | LB Hold 3 | NBSIF1 | |
148 | U10D-C | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 1 | Bane 7 | Dreamteam egtved if | ØSVN IF | |
149 | U10D-C | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 1 | Bane 8 | Seest Boldklub | BGIF 2 | |
150 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 4 | Bane 9 | Bredballe if 2 | Dalby 1 | |
151 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 4 | Bane 10 | Spangsbjerg IF 2 | Starup uif 1 | |
152 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 1 | Bane 11 | Starup UIF | FC Horsens 2 | |
153 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 1 | Bane 12 | Ammitsbøl Fodbold | Lunderskov Boldklub 1 | |
154 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 2 | Bane 13 | U9 Hover | Mg&bk 1 | |
155 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 2 | Bane 14 | NBSIF1 | Lunderskov Boldklub 2 | |
156 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 3 | Bane 15 | Bjert IF | Vejen SF 1 | |
157 | U9D-A+B | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 3 | Bane 16 | Mg&bk 2 | Fc Horsens 1 | |
158 | U10D-C | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 2 | Bane 17 | Gedved united | ØSVN IF 2 | |
159 | U10D-C | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 2 | Bane 18 | Hedensted IF | FC3 | |
160 | U10D-C | 17/08 kl. 10:24 | Pulje 3 | Bane 19 | ØSVN IF 3 | Ammitsbøl Fodbold Y1 | |
21 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:30 | Pulje 2 | Bane 1 | ØSVN IF 2 | LB Hold 1 | |
22 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:30 | Pulje 2 | Bane 2 | Lunderskov | NBSIF2 | |
23 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:30 | Pulje 3 | Bane 3 | Bramdrupdam GIF 1 | LB Hold 2 | |
24 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:30 | Pulje 3 | Bane 4 | Gesten if | ØSVN IF 3 | |
25 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 1 | Ammitsbøl Fodbold | Dalum 1 | |
26 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 2 | De stribede Tigre | Bredballe IF | |
27 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 3 | Skibet if | Dalum 2 | |
28 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 4 | NBSIF3 | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
161 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 5 | Dalby 2 | Starup uif 2 | |
162 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 6 | Hover 1 | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
163 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 7 | Spangsbjerg IF 1 | Gesten if | |
164 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 8 | Bredballe if 1 | Hover if | |
165 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 9 | Kb u8 | Seest | |
166 | U8D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 10 | EFB 1 | Lunderskov 1 | |
167 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 11 | EFB 1 | FC1 | |
168 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 1 | Bane 12 | Bredballe Rød | KB 1 | |
169 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 13 | Dalum if | Kolding if (1) | |
170 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 2 | Bane 14 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | EFB 2 | |
171 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 15 | Vejen SF (1) | Kolding if (2) | |
172 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 16 | Lunderskov | EFB 3 | |
173 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 4 | Bane 17 | Ribe BK | Lunderskov 2 | |
174 | U10D-A+B | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 4 | Bane 18 | FC2 | Vejen SF (2) | |
175 | U10D-C | 17/08 kl. 10:42 | Pulje 3 | Bane 19 | Vinding Sf 30 | Vejen SF (3) | |
29 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:54 | Pulje 3 | Bane 1 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | Dalum 3 | |
30 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 10:54 | Pulje 3 | Bane 2 | Seest Boldklub Sort | Egtved if | |
31 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:54 | Pulje 1 | Bane 3 | NBSIF1 | Bramdrupdam GIF 2 | |
32 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 10:54 | Pulje 1 | Bane 4 | ØSVN IF 1 | LB Hold 3 | |
176 | U8D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 5 | ØSVN IF | Alminde/Viuf GIF | |
177 | U8D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 6 | Dalby 3 | Hover 2 | |
178 | U8D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 2 | Bane 7 | Egtved United | Lunderskov 2 | |
179 | U8D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 2 | Bane 8 | Bredballe if | Ødis | |
180 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 4 | Bane 9 | Dalby 1 | Spangsbjerg IF 2 | |
181 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 4 | Bane 10 | Starup uif 1 | Bredballe if 2 | |
182 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 11 | Lunderskov Boldklub 1 | FC Horsens 2 | |
183 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 12 | Starup UIF | Ammitsbøl Fodbold | |
184 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 2 | Bane 13 | Lunderskov Boldklub 2 | Mg&bk 1 | |
185 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 2 | Bane 14 | U9 Hover | NBSIF1 | |
186 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 3 | Bane 15 | Fc Horsens 1 | Vejen SF 1 | |
187 | U9D-A+B | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 3 | Bane 16 | Bjert IF | Mg&bk 2 | |
188 | U10D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 17 | Vinding Sf 10 | Dreamteam egtved if | |
189 | U10D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 1 | Bane 18 | ØSVN IF | BGIF 2 | |
190 | U10D-C | 17/08 kl. 11:00 | Pulje 2 | Bane 19 | Vinding Sf 20 | Gedved united | |
33 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 11:06 | Pulje 2 | Bane 1 | NBSIF2 | LB Hold 1 | |
34 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 11:06 | Pulje 2 | Bane 2 | ØSVN IF 2 | Lunderskov | |
35 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 11:06 | Pulje 3 | Bane 3 | ØSVN IF 3 | LB Hold 2 | |
36 | U6+U7Mix-C | 17/08 kl. 11:06 | Pulje 3 | Bane 4 | Bramdrupdam GIF 1 | Gesten if | |
37 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 1 | NBSIF4 | Ammitsbøl Fodbold | |
38 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 2 | Bredballe IF | Dalum 1 | |
39 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 3 | Seest Boldklub Gul | Skibet if | |
40 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 4 | Ammitsbøl Fodbold X1 | Dalum 2 | |
191 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 5 | EFB 2 | Dalby 2 | |
192 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 6 | Ammitsbøl Fodbold X1 | Starup uif 2 | |
193 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 7 | EFB 3 | Spangsbjerg IF 1 | |
194 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 8 | Hover if | Gesten if | |
195 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 9 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | Kb u8 | |
196 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 10 | Lunderskov 1 | Seest | |
197 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 11 | Ammitsbøl Fodbold X1 | EFB 1 | |
198 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 1 | Bane 12 | KB 1 | FC1 | |
199 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 13 | BGIF 1 | Dalum if | |
200 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 14 | EFB 2 | Kolding if (1) | |
201 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 15 | KB 2 | Vejen SF (1) | |
202 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 3 | Bane 16 | EFB 3 | Kolding if (2) | |
203 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 4 | Bane 17 | Vinding sf | Ribe BK | |
204 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 4 | Bane 18 | Vejen SF (2) | Lunderskov 2 | |
205 | U10D-C | 17/08 kl. 11:18 | Pulje 2 | Bane 19 | ØSVN IF 2 | FC3 | |
41 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:30 | Pulje 1 | Bane 1 | Ammitsbøl Fodbold | De stribede Tigre | |
42 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:30 | Pulje 1 | Bane 2 | Dalum 1 | NBSIF4 | |
43 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:30 | Pulje 2 | Bane 3 | Skibet if | NBSIF3 | |
44 | U6+U7 Mix A+B | 17/08 kl. 11:30 | Pulje 2 | Bane 4 | Dalum 2 | Seest Boldklub Gul | |
206 | U8D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 1 | Bane 5 | Alminde/Viuf GIF | Dalby 3 | |
207 | U8D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 1 | Bane 6 | Hover 2 | ØSVN IF | |
208 | U8D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 2 | Bane 7 | Lunderskov 2 | Bredballe if | |
209 | U8D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 2 | Bane 8 | Ødis | Egtved United | |
210 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 4 | Bane 9 | Bredballe if 2 | Spangsbjerg IF 2 | |
211 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 4 | Bane 10 | Dalby 1 | Starup uif 1 | |
212 | U9D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 3 | Bane 11 | NBSIF2 | Hover IF 2 | |
213 | U9D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 3 | Bane 12 | Vejen SF 2 | Team Egtved | |
215 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 1 | Bane 14 | Seest Boldklub | Vinding Sf 10 | |
216 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 1 | Bane 15 | BGIF 2 | Dreamteam egtved if | |
217 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 3 | Bane 16 | Ammitsbøl Fodbold Y1 | Vinding Sf 30 | |
218 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 3 | Bane 17 | Vejen SF (3) | ØSVN IF 3 | |
219 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 2 | Bane 18 | Hedensted IF | Vinding Sf 20 | |
220 | U10D-C | 17/08 kl. 11:36 | Pulje 2 | Bane 19 | FC3 | Gedved united | |
221 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 5 | Dalby 2 | Hover 1 | |
222 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 6 | Starup uif 2 | EFB 2 | |
223 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 7 | Spangsbjerg IF 1 | Bredballe if 1 | |
224 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 8 | Gesten if | EFB 3 | |
225 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 9 | Kb u8 | EFB 1 | |
226 | U8D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 10 | Seest | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
227 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 11 | EFB 1 | Bredballe Rød | |
228 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 12 | FC1 | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
229 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 13 | Dalum if | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
230 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 2 | Bane 14 | Kolding if (1) | BGIF 1 | |
231 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 15 | Vejen SF (1) | Lunderskov | |
232 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 3 | Bane 16 | Kolding if (2) | KB 2 | |
233 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 4 | Bane 17 | Ribe BK | FC2 | |
234 | U10D-A+B | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 4 | Bane 18 | Lunderskov 2 | Vinding sf | |
235 | U9D-C | 17/08 kl. 11:54 | Pulje 1 | Bane 19 | ØSVN IF | Skibet 1 | |
236 | U8D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 1 | Bane 5 | ØSVN IF | Dalby 3 | |
237 | U8D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 1 | Bane 6 | Alminde/Viuf GIF | Hover 2 | |
238 | U8D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 2 | Bane 7 | Egtved United | Bredballe if | |
239 | U8D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 2 | Bane 8 | Lunderskov 2 | Ødis | |
240 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:12 | A - 1/4 | Bane 9 | NBSIF1 | Lunderskov Boldklub 1 | |
241 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:12 | A - 1/4 | Bane 10 | Lunderskov Boldklub 2 | Mg&bk 2 | |
242 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:12 | B - 1/4 | Bane 11 | Bjert IF | Ammitsbøl Fodbold | |
243 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:12 | B - 1/4 | Bane 12 | Mg&bk 1 | Vejen SF 1 | |
244 | U9D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 1 | Bane 13 | Seest 1 | Østbirk IF | |
245 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 1 | Bane 14 | Vinding Sf 10 | ØSVN IF | |
246 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 1 | Bane 15 | Dreamteam egtved if | Seest Boldklub | |
247 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 3 | Bane 16 | ØSVN IF 3 | Vinding Sf 30 | |
248 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 3 | Bane 17 | Ammitsbøl Fodbold Y1 | Vejen SF (3) | |
249 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 2 | Bane 18 | Vinding Sf 20 | ØSVN IF 2 | |
250 | U10D-C | 17/08 kl. 12:12 | Pulje 2 | Bane 19 | Gedved united | Hedensted IF | |
251 | U9P | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 1 | Bane 5 | BGIF 1 | Hatting-Torsted Piger | |
252 | U9P | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 1 | Bane 6 | BGIF 2 | Lunderskov Boldklub 1 | |
255 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 2 | Bane 9 | ØSVN IF 2 | Seest 2 | |
256 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 2 | Bane 10 | Grejs-Dalen IK | Skibet 2 | |
257 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 3 | Bane 11 | Jels IF | NBSIF2 | |
258 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 3 | Bane 12 | Hover IF 2 | Vejen SF 2 | |
259 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 1 | Bane 13 | Skibet 1 | Seest 1 | |
260 | U9D-C | 17/08 kl. 12:30 | Pulje 1 | Bane 14 | Østbirk IF | ØSVN IF | |
266 | U9P | 17/08 kl. 12:48 | Pulje 1 | Bane 5 | Dalby | BGIF 1 | |
267 | U9P | 17/08 kl. 12:48 | Pulje 1 | Bane 6 | Hatting-Torsted Piger | BGIF 2 | |
270 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | A - semi | Bane 9 | Starup UIF | NBSIF1 | |
271 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | A - semi | Bane 10 | Fc Horsens 1 | Mg&bk 2 | |
272 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - semi | Bane 11 | U9 Hover | Bjert IF | |
273 | U9D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - semi | Bane 12 | FC Horsens 2 | Vejen SF 1 | |
274 | U8D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - 1/4 | Bane 13 | EFB 2 | Starup uif 1 | |
275 | U8D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - 1/4 | Bane 14 | EFB 3 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
276 | U8D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - 1/4 | Bane 15 | Kb u8 | Ammitsbøl Fodbold X1 | |
277 | U8D-A+B | 17/08 kl. 12:48 | B - 1/4 | Bane 16 | Spangsbjerg IF 2 | Hover if | |
278 | U10P | 17/08 kl. 12:48 | Pulje 1 | Bane 17 | Lysengs seje piger | BGIF | |
279 | U10P | 17/08 kl. 12:48 | Pulje 1 | Bane 18 | Dalby gf u10 piger (2010) | Lysengs frække tøser | |
280 | U10P | 17/08 kl. 12:48 | Pulje 1 | Bane 19 | ØSVN IF | Dybbøl IU | |
281 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 5 | KB 1 | Ribe BK | |
282 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 6 | Dalum if | EFB 3 | |
283 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 7 | Lunderskov | EFB 1 | |
284 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 8 | Lunderskov 2 | EFB 2 | |
285 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 9 | FC1 | Vejen SF (2) | |
286 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 10 | BGIF 1 | Vejen SF (1) | |
287 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 11 | KB 2 | Bredballe Rød | |
288 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | B - 1/4 | Bane 12 | Vinding sf | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
289 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 13 | Hover 1 | Bredballe if 2 | |
290 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 14 | Bredballe if 1 | Seest | |
291 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 15 | EFB 1 | Dalby 2 | |
292 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:06 | A - 1/4 | Bane 16 | Dalby 1 | Gesten if | |
293 | U9D-C | 17/08 kl. 13:06 | Pulje 3 | Bane 17 | Team Egtved | Jels IF | |
294 | U9D-C | 17/08 kl. 13:06 | Pulje 3 | Bane 18 | NBSIF2 | Vejen SF 2 | |
295 | U9D-C | 17/08 kl. 13:06 | Pulje 2 | Bane 19 | Seest 2 | Grejs-Dalen IK | |
296 | U8D-C | 17/08 kl. 13:24 | A - semi | Bane 5 | Alminde/Viuf GIF | Ødis | |
297 | U8D-C | 17/08 kl. 13:24 | A - semi | Bane 6 | Egtved United | Hover 2 | |
298 | U8D-C | 17/08 kl. 13:24 | B - semi | Bane 7 | Dalby 3 | Lunderskov 2 | |
299 | U8D-C | 17/08 kl. 13:24 | B - semi | Bane 8 | Bredballe if | ØSVN IF | |
300 | U9D-A+B | 17/08 kl. 13:24 | A - finale | Bane 9 | Starup UIF | Fc Horsens 1 | |
301 | U9D-A+B | 17/08 kl. 13:24 | B - finale | Bane 10 | U9 Hover | FC Horsens 2 | |
302 | U9D-C | 17/08 kl. 13:24 | Pulje 1 | Bane 11 | ØSVN IF | Seest 1 | |
303 | U9D-C | 17/08 kl. 13:24 | Pulje 1 | Bane 12 | Skibet 1 | Østbirk IF | |
304 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:24 | B - semi | Bane 13 | EFB 2 | EFB 3 | |
305 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:24 | B - semi | Bane 14 | Kb u8 | Hover if | |
306 | U10D-C | 17/08 kl. 13:24 | A - 1/4 | Bane 15 | Seest Boldklub | Vinding Sf 10 | |
307 | U10D-C | 17/08 kl. 13:24 | A - 1/4 | Bane 16 | Gedved united | Vejen SF (3) | |
308 | U10D-C | 17/08 kl. 13:24 | B - 1/4 | Bane 17 | Dårligste 3'er | Dreamteam egtved if | |
309 | U10D-C | 17/08 kl. 13:24 | B - 1/4 | Bane 18 | Vinding Sf 20 | Ammitsbøl Fodbold Y1 | |
310 | U9D-C | 17/08 kl. 13:24 | Pulje 2 | Bane 19 | Skibet 2 | ØSVN IF 2 | |
311 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 5 | KB 1 | Dalum if | |
312 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 6 | EFB 3 | EFB 2 | |
313 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | B - semi | Bane 7 | FC1 | BGIF 1 | |
314 | U10D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | B - semi | Bane 8 | KB 2 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
315 | U9D-C | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 3 | Bane 9 | Hover IF 2 | Team Egtved | |
316 | U9D-C | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 3 | Bane 10 | Vejen SF 2 | Jels IF | |
317 | U9P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 1 | Bane 11 | Lunderskov Boldklub 1 | Dalby | |
318 | U9P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 1 | Bane 12 | BGIF 1 | BGIF 2 | |
319 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 13 | Hover 1 | Bredballe if 1 | |
320 | U8D-A+B | 17/08 kl. 13:42 | A - semi | Bane 14 | EFB 1 | Dalby 1 | |
321 | U9P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 2 | Bane 15 | Starup UIF Piger | Seest | |
322 | U9P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 2 | Bane 16 | Lunderskov Lunderskov 2 | Harte U9 piger | |
323 | U10P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 1 | Bane 17 | Lysengs frække tøser | Lysengs seje piger | |
324 | U10P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 1 | Bane 18 | BGIF | ØSVN IF | |
325 | U10P | 17/08 kl. 13:42 | Pulje 1 | Bane 19 | Dybbøl IU | Dalby gf u10 piger (2010) | |
326 | U8D-C | 17/08 kl. 14:00 | A - finale | Bane 5 | Alminde/Viuf GIF | Egtved United | |
327 | U8D-C | 17/08 kl. 14:00 | B - finale | Bane 6 | Dalby 3 | Bredballe if | |
330 | U9D-C | 17/08 kl. 14:00 | Pulje 3 | Bane 9 | Team Egtved | NBSIF2 | |
331 | U9D-C | 17/08 kl. 14:00 | Pulje 3 | Bane 10 | Jels IF | Hover IF 2 | |
332 | U9D-C | 17/08 kl. 14:00 | Pulje 2 | Bane 11 | ØSVN IF 2 | Grejs-Dalen IK | |
333 | U9D-C | 17/08 kl. 14:00 | Pulje 2 | Bane 12 | Seest 2 | Skibet 2 | |
334 | U8D-A+B | 17/08 kl. 14:00 | B - finale | Bane 13 | EFB 2 | Hover if | |
336 | U10D-C | 17/08 kl. 14:00 | A - semi | Bane 15 | Hedensted IF | Seest Boldklub | |
337 | U10D-C | 17/08 kl. 14:00 | A - semi | Bane 16 | ØSVN IF 3 | Gedved united | |
338 | U10D-C | 17/08 kl. 14:00 | B - semi | Bane 17 | ØSVN IF | Vinding Sf 30 | |
339 | U10D-C | 17/08 kl. 14:00 | B - semi | Bane 18 | ØSVN IF 2 | Vinding Sf 20 | |
341 | U10D-A+B | 17/08 kl. 14:18 | A - finale | Bane 5 | KB 1 | EFB 2 | |
342 | U10D-A+B | 17/08 kl. 14:18 | B - finale | Bane 6 | BGIF 1 | Ammitsbøl Fodbold Z1 | |
343 | U9P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 1 | Bane 7 | Hatting-Torsted Piger | Lunderskov Boldklub 1 | |
344 | U9P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 1 | Bane 8 | BGIF 2 | Dalby | |
345 | U9P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 2 | Bane 9 | Seest | Lunderskov Lunderskov 2 | |
346 | U9P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 2 | Bane 10 | Harte U9 piger | Starup UIF Piger | |
349 | U8D-A+B | 17/08 kl. 14:18 | A - finale | Bane 13 | Hover 1 | EFB 1 | |
353 | U10P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 1 | Bane 17 | Lysengs frække tøser | ØSVN IF | |
354 | U10P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 1 | Bane 18 | Lysengs seje piger | Dalby gf u10 piger (2010) | |
355 | U10P | 17/08 kl. 14:18 | Pulje 1 | Bane 19 | BGIF | Dybbøl IU | |
356 | U10D-C | 17/08 kl. 14:36 | A - finale | Bane 5 | Hedensted IF | Gedved united | |
357 | U10D-C | 17/08 kl. 14:36 | B - finale | Bane 6 | ØSVN IF | Vinding Sf 20 | |
371 | U9D-C | 17/08 kl. 14:54 | A - 1/4 | Bane 5 | Skibet 1 | Seest 1 | |
372 | U9D-C | 17/08 kl. 14:54 | A - 1/4 | Bane 6 | Seest 2 | NBSIF2 | |
373 | U9D-C | 17/08 kl. 14:54 | B - 1/4 | Bane 7 | ØSVN IF 2 | Østbirk IF | |
374 | U9D-C | 17/08 kl. 14:54 | B - 1/4 | Bane 8 | Grejs-Dalen IK | Hover IF 2 | |
375 | U9P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 1 | Bane 9 | Lunderskov Boldklub 1 | BGIF 1 | |
376 | U9P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 1 | Bane 10 | Dalby | Hatting-Torsted Piger | |
377 | U9P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 2 | Bane 11 | Starup UIF Piger | Lunderskov Lunderskov 2 | |
378 | U9P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 2 | Bane 12 | Seest | Harte U9 piger | |
383 | U10P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 1 | Bane 17 | ØSVN IF | Lysengs seje piger | |
384 | U10P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 1 | Bane 18 | Dalby gf u10 piger (2010) | BGIF | |
385 | U10P | 17/08 kl. 14:54 | Pulje 1 | Bane 19 | Dybbøl IU | Lysengs frække tøser | |
401 | U9D-C | 17/08 kl. 15:30 | A - semi | Bane 5 | Skibet 2 | Skibet 1 | |
402 | U9D-C | 17/08 kl. 15:30 | A - semi | Bane 6 | Jels IF | NBSIF2 | |
403 | U9D-C | 17/08 kl. 15:30 | B - semi | Bane 7 | Vejen SF 2 | ØSVN IF 2 | |
404 | U9D-C | 17/08 kl. 15:30 | B - semi | Bane 8 | ØSVN IF | Hover IF 2 | |
405 | U10P | 17/08 kl. 15:30 | Pulje 1 | Bane 9 | Dalby gf u10 piger (2010) | ØSVN IF | |
406 | U10P | 17/08 kl. 15:30 | Pulje 1 | Bane 10 | Lysengs seje piger | Dybbøl IU | |
407 | U10P | 17/08 kl. 15:30 | Pulje 1 | Bane 11 | BGIF | Lysengs frække tøser | |
420 | U9P | 17/08 kl. 15:48 | A - semi | Bane 9 | BGIF 1 | Seest | |
421 | U9P | 17/08 kl. 15:48 | A - semi | Bane 10 | Starup UIF Piger | Hatting-Torsted Piger | |
422 | U9P | 17/08 kl. 15:48 | B - semi | Bane 11 | BGIF 2 | Harte U9 piger | |
423 | U9P | 17/08 kl. 15:48 | B - semi | Bane 12 | Lunderskov Lunderskov 2 | Lunderskov Boldklub 1 | |
431 | U9D-C | 17/08 kl. 16:06 | A - finale | Bane 5 | Skibet 2 | Jels IF | |
432 | U9D-C | 17/08 kl. 16:06 | B - finale | Bane 6 | ØSVN IF 2 | Hover IF 2 | |
433 | U10P | 17/08 kl. 16:06 | A - finale | Bane 7 | Lysengs frække tøser | Lysengs seje piger | |
434 | U10P | 17/08 kl. 16:06 | B - finale | Bane 8 | Dybbøl IU | Dalby gf u10 piger (2010) | |
435 | U9P | 17/08 kl. 16:06 | A - finale | Bane 9 | BGIF 1 | Hatting-Torsted Piger | |
436 | U9P | 17/08 kl. 16:06 | B - finale | Bane 10 | BGIF 2 | Lunderskov Boldklub 1 | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.