Find dit hold
11009 | U11 ude | 01/02 kl. 18:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | KFUM Roskilde | Silkeborg | |
10001 | U10 ude | 01/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg IF 1 | Silkeborg IF 2 | |
11001 | U11 ude | 01/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | ASA Aarhus | Esbjerg fB | |
11029 | U11 ude | 01/02 kl. 19:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | B93 | Hadsten SK | |
12002 | U12 ude | 01/02 kl. 19:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B93 1 | B93 2 | |
11012 | U11 ude | 01/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | ASA Aarhus | Silkeborg | |
12001 | U12 ude | 01/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Vejle BK 1 | Vejle BK 2 | |
10004 | U10 ude | 01/02 kl. 20:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | TRIF | Silkeborg IF 1 | |
11005 | U11 ude | 01/02 kl. 20:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | KFUM Roskilde | Esbjerg fB | |
11022 | U11 ude | 01/02 kl. 21:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Hadsten SK | Viby IF | |
12005 | U12 ude | 01/02 kl. 21:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | BK FREM | Vejle BK 2 | |
10020 | U10 inde | 02/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | Silkeborg IF 2B | |
11016 | U11 ude | 02/02 kl. 09:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Give/Billund | Hadsten SK | |
11018 | U11 ude | 02/02 kl. 09:00 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Svendborg fB | Dalum IF | |
12020 | U12 inde | 02/02 kl. 09:00 | Pulje 1 | HCA hallen | Vejle BK 1A | Vejle BK 2B | |
10021 | U10 inde | 02/02 kl. 09:07 | Pulje 1 | B1909 hallen | OKS 1 | TRIF 2 | |
12021 | U12 inde | 02/02 kl. 09:07 | Pulje 1 | HCA hallen | B93 1B | B93 2A | |
10022 | U10 inde | 02/02 kl. 09:14 | Pulje 1 | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | Sanderum BK 2 | |
12022 | U12 inde | 02/02 kl. 09:14 | Pulje 1 | HCA hallen | BK FREM 1 | Sanderum BK 2 | |
10023 | U10 inde | 02/02 kl. 09:21 | Pulje 1 | B1909 hallen | TRIF 2 | Silkeborg IF 1A | |
12023 | U12 inde | 02/02 kl. 09:21 | Pulje 1 | HCA hallen | B93 2A | Vejle BK 1A | |
10024 | U10 inde | 02/02 kl. 09:28 | Pulje 1 | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 2B | |
12024 | U12 inde | 02/02 kl. 09:28 | Pulje 1 | HCA hallen | BK FREM 1 | Vejle BK 2B | |
11002 | U11 ude | 02/02 kl. 09:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg | B1908 | |
11003 | U11 ude | 02/02 kl. 09:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | KFUM Roskilde | BBB | |
10025 | U10 inde | 02/02 kl. 09:35 | Pulje 1 | B1909 hallen | Sanderum BK 2 | OKS 1 | |
12025 | U12 inde | 02/02 kl. 09:35 | Pulje 1 | HCA hallen | Sanderum BK 2 | B93 1B | |
10026 | U10 inde | 02/02 kl. 09:42 | Pulje 1 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2B | TRIF 2 | |
12026 | U12 inde | 02/02 kl. 09:42 | Pulje 1 | HCA hallen | Vejle BK 2B | B93 2A | |
10027 | U10 inde | 02/02 kl. 09:49 | Pulje 1 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | Sanderum BK 2 | |
12027 | U12 inde | 02/02 kl. 09:49 | Pulje 1 | HCA hallen | Vejle BK 1A | Sanderum BK 2 | |
10028 | U10 inde | 02/02 kl. 09:56 | Pulje 1 | B1909 hallen | OKS 1 | Svendborg fB 1 | |
12028 | U12 inde | 02/02 kl. 09:56 | Pulje 1 | HCA hallen | B93 1B | BK FREM 1 | |
11027 | U11 ude | 02/02 kl. 10:00 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Give/Billund | B93 | |
11028 | U11 ude | 02/02 kl. 10:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Dalum IF | Viby IF | |
10029 | U10 inde | 02/02 kl. 10:03 | Pulje 1 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2B | Sanderum BK 2 | |
12029 | U12 inde | 02/02 kl. 10:03 | Pulje 1 | HCA hallen | Vejle BK 2B | Sanderum BK 2 | |
10030 | U10 inde | 02/02 kl. 10:10 | Pulje 1 | B1909 hallen | TRIF 2 | Svendborg fB 1 | |
12030 | U12 inde | 02/02 kl. 10:10 | Pulje 1 | HCA hallen | B93 2A | BK FREM 1 | |
10031 | U10 inde | 02/02 kl. 10:17 | Pulje 1 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | OKS 1 | |
12031 | U12 inde | 02/02 kl. 10:17 | Pulje 1 | HCA hallen | Vejle BK 1A | B93 1B | |
10032 | U10 inde | 02/02 kl. 10:24 | Pulje 1 | B1909 hallen | Sanderum BK 2 | TRIF 2 | |
12032 | U12 inde | 02/02 kl. 10:24 | Pulje 1 | HCA hallen | Sanderum BK 2 | B93 2A | |
11004 | U11 ude | 02/02 kl. 10:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | B1908 | ASA Aarhus | |
11006 | U11 ude | 02/02 kl. 10:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | BBB | Silkeborg | |
10033 | U10 inde | 02/02 kl. 10:31 | Pulje 1 | B1909 hallen | OKS 1 | Silkeborg IF 2B | |
12033 | U12 inde | 02/02 kl. 10:31 | Pulje 1 | HCA hallen | B93 1B | Vejle BK 2B | |
10034 | U10 inde | 02/02 kl. 10:38 | Pulje 1 | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 1A | |
12034 | U12 inde | 02/02 kl. 10:38 | Pulje 1 | HCA hallen | BK FREM 1 | Vejle BK 1A | |
10035 | U10 inde | 02/02 kl. 10:45 | Pulje 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | Silkeborg IF 2A | |
12035 | U12 inde | 02/02 kl. 10:45 | Pulje 2 | HCA hallen | Vejle BK 1B | Vejle BK 2A | |
10036 | U10 inde | 02/02 kl. 10:52 | Pulje 2 | B1909 hallen | OKS 2 | TRIF 1 | |
12036 | U12 inde | 02/02 kl. 10:52 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 1A | B93 2B | |
10037 | U10 inde | 02/02 kl. 10:59 | Pulje 2 | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Sanderum BK 1 | |
12037 | U12 inde | 02/02 kl. 10:59 | Pulje 2 | HCA hallen | BK FREM 2 | Sanderum BK 1 | |
11017 | U11 ude | 02/02 kl. 11:00 | Pulje 2 | Kunstgræs B | B93 | Viby IF | |
11030 | U11 ude | 02/02 kl. 11:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Svendborg fB | Give/Billund | |
10038 | U10 inde | 02/02 kl. 11:06 | Pulje 2 | B1909 hallen | TRIF 1 | Silkeborg IF 1B | |
12038 | U12 inde | 02/02 kl. 11:06 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 2B | Vejle BK 1B | |
10039 | U10 inde | 02/02 kl. 11:13 | Pulje 2 | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 2A | |
12039 | U12 inde | 02/02 kl. 11:13 | Pulje 2 | HCA hallen | BK FREM 2 | Vejle BK 2A | |
10040 | U10 inde | 02/02 kl. 11:20 | Pulje 2 | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | OKS 2 | |
12040 | U12 inde | 02/02 kl. 11:20 | Pulje 2 | HCA hallen | Sanderum BK 1 | B93 1A | |
10041 | U10 inde | 02/02 kl. 11:27 | Pulje 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2A | TRIF 1 | |
12041 | U12 inde | 02/02 kl. 11:27 | Pulje 2 | HCA hallen | Vejle BK 2A | B93 2B | |
10042 | U10 inde | 02/02 kl. 11:34 | Pulje 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | Sanderum BK 1 | |
12042 | U12 inde | 02/02 kl. 11:34 | Pulje 2 | HCA hallen | Vejle BK 1B | Sanderum BK 1 | |
10043 | U10 inde | 02/02 kl. 11:41 | Pulje 2 | B1909 hallen | OKS 2 | Svendborg fB 2 | |
12043 | U12 inde | 02/02 kl. 11:41 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 1A | BK FREM 2 | |
10044 | U10 inde | 02/02 kl. 11:48 | Pulje 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2A | Sanderum BK 1 | |
12044 | U12 inde | 02/02 kl. 11:48 | Pulje 2 | HCA hallen | Vejle BK 2A | Sanderum BK 1 | |
10045 | U10 inde | 02/02 kl. 11:55 | Pulje 2 | B1909 hallen | TRIF 1 | Svendborg fB 2 | |
12045 | U12 inde | 02/02 kl. 11:55 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 2B | BK FREM 2 | |
10046 | U10 inde | 02/02 kl. 12:02 | Pulje 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | OKS 2 | |
12046 | U12 inde | 02/02 kl. 12:02 | Pulje 2 | HCA hallen | Vejle BK 1B | B93 1A | |
10047 | U10 inde | 02/02 kl. 12:09 | Pulje 2 | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | TRIF 1 | |
12047 | U12 inde | 02/02 kl. 12:09 | Pulje 2 | HCA hallen | Sanderum BK 1 | B93 2B | |
10048 | U10 inde | 02/02 kl. 12:16 | Pulje 2 | B1909 hallen | OKS 2 | Silkeborg IF 2A | |
12048 | U12 inde | 02/02 kl. 12:16 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 1A | Vejle BK 2A | |
10049 | U10 inde | 02/02 kl. 12:23 | Pulje 2 | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 1B | |
12049 | U12 inde | 02/02 kl. 12:23 | Pulje 2 | HCA hallen | BK FREM 2 | Vejle BK 1B | |
11023 | U11 ude | 02/02 kl. 13:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Give/Billund | Dalum IF | |
11024 | U11 ude | 02/02 kl. 13:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | B93 | Svendborg fB | |
11007 | U11 ude | 02/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Esbjerg fB | B1908 | |
11008 | U11 ude | 02/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | ASA Aarhus | BBB | |
11025 | U11 ude | 02/02 kl. 14:30 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Hadsten SK | Dalum IF | |
11026 | U11 ude | 02/02 kl. 14:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Viby IF | Svendborg fB | |
11010 | U11 ude | 02/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Esbjerg fB | BBB | |
11011 | U11 ude | 02/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B1908 | KFUM Roskilde | |
12003 | U12 ude | 02/02 kl. 15:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | BK FREM | Sanderum BK | |
12004 | U12 ude | 02/02 kl. 15:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B93 2 | Vejle BK 1 | |
10002 | U10 ude | 02/02 kl. 16:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | OKS | TRIF | |
10003 | U10 ude | 02/02 kl. 16:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Svendborg fB | Sanderum BK | |
11031 | U11 inde | 02/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | B1909 hallen | BBB 1 | Dalum IF 2 | |
11046 | U11 inde | 02/02 kl. 16:30 | Pulje 2 | HCA hallen | BBB 2 | Svendborg fB 1 | |
12006 | U12 ude | 02/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Sanderum BK | B93 1 | |
12007 | U12 ude | 02/02 kl. 16:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Vejle BK 2 | B93 2 | |
11032 | U11 inde | 02/02 kl. 16:37 | Pulje 1 | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | Give/Billund 2 | |
11047 | U11 inde | 02/02 kl. 16:37 | Pulje 2 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | Give/Billund 1 | |
11033 | U11 inde | 02/02 kl. 16:44 | Pulje 1 | B1909 hallen | B1908 2 | Viby IF 1 | |
11048 | U11 inde | 02/02 kl. 16:44 | Pulje 2 | HCA hallen | KFUM Roskilde 2 | B93 1 | |
11034 | U11 inde | 02/02 kl. 16:51 | Pulje 1 | B1909 hallen | Give/Billund 2 | BBB 1 | |
11049 | U11 inde | 02/02 kl. 16:51 | Pulje 2 | HCA hallen | Give/Billund 1 | BBB 2 | |
11035 | U11 inde | 02/02 kl. 16:58 | Pulje 1 | B1909 hallen | B1908 2 | Dalum IF 2 | |
11050 | U11 inde | 02/02 kl. 16:58 | Pulje 2 | HCA hallen | KFUM Roskilde 2 | Svendborg fB 1 | |
10014 | U10 ude | 02/02 kl. 17:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | OKS | Silkeborg IF 2 | |
10015 | U10 ude | 02/02 kl. 17:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Svendborg fB | Silkeborg IF 1 | |
11036 | U11 inde | 02/02 kl. 17:05 | Pulje 1 | B1909 hallen | Viby IF 1 | ASA Aarhus 1 | |
11051 | U11 inde | 02/02 kl. 17:05 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 1 | Esbjerg fB 2 | |
11037 | U11 inde | 02/02 kl. 17:12 | Pulje 1 | B1909 hallen | Dalum IF 2 | Give/Billund 2 | |
11052 | U11 inde | 02/02 kl. 17:12 | Pulje 2 | HCA hallen | Svendborg fB 1 | Give/Billund 1 | |
11038 | U11 inde | 02/02 kl. 17:19 | Pulje 1 | B1909 hallen | BBB 1 | Viby IF 1 | |
11053 | U11 inde | 02/02 kl. 17:19 | Pulje 2 | HCA hallen | BBB 2 | B93 1 | |
11039 | U11 inde | 02/02 kl. 17:26 | Pulje 1 | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | B1908 2 | |
11054 | U11 inde | 02/02 kl. 17:26 | Pulje 2 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | KFUM Roskilde 2 | |
10013 | U10 ude | 02/02 kl. 17:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Sanderum BK | TRIF | |
11040 | U11 inde | 02/02 kl. 17:33 | Pulje 1 | B1909 hallen | Dalum IF 2 | Viby IF 1 | |
11055 | U11 inde | 02/02 kl. 17:33 | Pulje 2 | HCA hallen | Svendborg fB 1 | B93 1 | |
11041 | U11 inde | 02/02 kl. 17:40 | Pulje 1 | B1909 hallen | Give/Billund 2 | B1908 2 | |
11056 | U11 inde | 02/02 kl. 17:40 | Pulje 2 | HCA hallen | Give/Billund 1 | KFUM Roskilde 2 | |
11042 | U11 inde | 02/02 kl. 17:47 | Pulje 1 | B1909 hallen | BBB 1 | ASA Aarhus 1 | |
11057 | U11 inde | 02/02 kl. 17:47 | Pulje 2 | HCA hallen | BBB 2 | Esbjerg fB 2 | |
11043 | U11 inde | 02/02 kl. 17:54 | Pulje 1 | B1909 hallen | Viby IF 1 | Give/Billund 2 | |
11058 | U11 inde | 02/02 kl. 17:54 | Pulje 2 | HCA hallen | B93 1 | Give/Billund 1 | |
11044 | U11 inde | 02/02 kl. 18:01 | Pulje 1 | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | Dalum IF 2 | |
11059 | U11 inde | 02/02 kl. 18:01 | Pulje 2 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | Svendborg fB 1 | |
11045 | U11 inde | 02/02 kl. 18:08 | Pulje 1 | B1909 hallen | B1908 2 | BBB 1 | |
11060 | U11 inde | 02/02 kl. 18:08 | Pulje 2 | HCA hallen | KFUM Roskilde 2 | BBB 2 | |
11061 | U11 inde | 02/02 kl. 18:15 | Pulje 4 | HCA hallen | Svendborg fB 2 | Esbjerg fB 1 | |
11246 | U11 inde | 02/02 kl. 18:15 | Pulje 3 | B1909 hallen | Dalum IF 1 | ASA Aarhus 2 | |
11062 | U11 inde | 02/02 kl. 18:22 | Pulje 4 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | Hadsten SK 2 | |
11247 | U11 inde | 02/02 kl. 18:22 | Pulje 3 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | Hadsten SK 1 | |
11063 | U11 inde | 02/02 kl. 18:29 | Pulje 4 | HCA hallen | KFUM Roskilde 1 | Viby IF 2 | |
11248 | U11 inde | 02/02 kl. 18:29 | Pulje 3 | B1909 hallen | B1908 1 | B93 2 | |
12008 | U12 ude | 02/02 kl. 18:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Vejle BK 1 | Sanderum BK | |
12009 | U12 ude | 02/02 kl. 18:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B93 1 | BK FREM | |
11064 | U11 inde | 02/02 kl. 18:36 | Pulje 4 | HCA hallen | Hadsten SK 2 | Svendborg fB 2 | |
11249 | U11 inde | 02/02 kl. 18:36 | Pulje 3 | B1909 hallen | Hadsten SK 1 | Dalum IF 1 | |
11065 | U11 inde | 02/02 kl. 18:43 | Pulje 4 | HCA hallen | KFUM Roskilde 1 | Esbjerg fB 1 | |
11250 | U11 inde | 02/02 kl. 18:43 | Pulje 3 | B1909 hallen | B1908 1 | ASA Aarhus 2 | |
11066 | U11 inde | 02/02 kl. 18:50 | Pulje 4 | HCA hallen | Viby IF 2 | Silkeborg IF 1 | |
11251 | U11 inde | 02/02 kl. 18:50 | Pulje 3 | B1909 hallen | B93 2 | Silkeborg IF 2 | |
11067 | U11 inde | 02/02 kl. 18:57 | Pulje 4 | HCA hallen | Esbjerg fB 1 | Hadsten SK 2 | |
11252 | U11 inde | 02/02 kl. 18:57 | Pulje 3 | B1909 hallen | ASA Aarhus 2 | Hadsten SK 1 | |
10005 | U10 ude | 02/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Svendborg fB | Silkeborg IF 2 | |
10006 | U10 ude | 02/02 kl. 19:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Sanderum BK | OKS | |
11068 | U11 inde | 02/02 kl. 19:04 | Pulje 4 | HCA hallen | Svendborg fB 2 | Viby IF 2 | |
11253 | U11 inde | 02/02 kl. 19:04 | Pulje 3 | B1909 hallen | Dalum IF 1 | B93 2 | |
11069 | U11 inde | 02/02 kl. 19:11 | Pulje 4 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | KFUM Roskilde 1 | |
11254 | U11 inde | 02/02 kl. 19:11 | Pulje 3 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | B1908 1 | |
11255 | U11 inde | 02/02 kl. 19:18 | Pulje 3 | B1909 hallen | ASA Aarhus 2 | B93 2 | |
11270 | U11 inde | 02/02 kl. 19:18 | Pulje 4 | HCA hallen | Esbjerg fB 1 | Viby IF 2 | |
11256 | U11 inde | 02/02 kl. 19:25 | Pulje 3 | B1909 hallen | Hadsten SK 1 | B1908 1 | |
11271 | U11 inde | 02/02 kl. 19:25 | Pulje 4 | HCA hallen | Hadsten SK 2 | KFUM Roskilde 1 | |
12010 | U12 ude | 02/02 kl. 19:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Vejle BK 2 | Sanderum BK | |
12011 | U12 ude | 02/02 kl. 19:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | B93 2 | BK FREM | |
11257 | U11 inde | 02/02 kl. 19:32 | Pulje 3 | B1909 hallen | Dalum IF 1 | Silkeborg IF 2 | |
11272 | U11 inde | 02/02 kl. 19:32 | Pulje 4 | HCA hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 1 | |
11258 | U11 inde | 02/02 kl. 19:39 | Pulje 3 | B1909 hallen | B93 2 | Hadsten SK 1 | |
11273 | U11 inde | 02/02 kl. 19:39 | Pulje 4 | HCA hallen | Viby IF 2 | Hadsten SK 2 | |
11259 | U11 inde | 02/02 kl. 19:46 | Pulje 3 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | ASA Aarhus 2 | |
11274 | U11 inde | 02/02 kl. 19:46 | Pulje 4 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | Esbjerg fB 1 | |
11076 | U11 inde | 02/02 kl. 19:53 | Pulje 4 | HCA hallen | KFUM Roskilde 1 | Svendborg fB 2 | |
11260 | U11 inde | 02/02 kl. 19:53 | Pulje 3 | B1909 hallen | B1908 1 | Dalum IF 1 | |
10011 | U10 ude | 02/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | TRIF | Svendborg fB | |
10012 | U10 ude | 02/02 kl. 20:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 1 | OKS | |
10010 | U10 ude | 02/02 kl. 20:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 2 | Sanderum BK | |
12012 | U12 ude | 02/02 kl. 20:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Vejle BK 1 | B93 1 | |
10050 | U10 inde | 03/02 kl. 08:00 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 2 | Sanderum BK 2 | |
11013 | U11 ude | 03/02 kl. 08:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | BBB | B1908 | |
11014 | U11 ude | 03/02 kl. 08:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg | Esbjerg fB | |
12050 | U12 inde | 03/02 kl. 08:00 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2A | Vejle BK 2B | |
10051 | U10 inde | 03/02 kl. 08:07 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 2B | |
12051 | U12 inde | 03/02 kl. 08:07 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2B | BK FREM 1 | |
10052 | U10 inde | 03/02 kl. 08:14 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 1 | Silkeborg IF 2A | |
12052 | U12 inde | 03/02 kl. 08:14 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1B | Vejle BK 2A | |
10053 | U10 inde | 03/02 kl. 08:21 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 2B | TRIF 2 | |
12053 | U12 inde | 03/02 kl. 08:21 | B-Mellemrunde | HCA hallen | BK FREM 1 | B93 2A | |
10054 | U10 inde | 03/02 kl. 08:28 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 1 | Sanderum BK 2 | |
12054 | U12 inde | 03/02 kl. 08:28 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1B | Vejle BK 2B | |
11015 | U11 ude | 03/02 kl. 08:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | KFUM Roskilde | ASA Aarhus | |
11019 | U11 ude | 03/02 kl. 08:30 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Viby IF | Give/Billund | |
10055 | U10 inde | 03/02 kl. 08:35 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 2A | Svendborg fB 2 | |
12055 | U12 inde | 03/02 kl. 08:35 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 2A | B93 2B | |
10056 | U10 inde | 03/02 kl. 08:42 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Sanderum BK 2 | Silkeborg IF 2B | |
12056 | U12 inde | 03/02 kl. 08:42 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 2B | BK FREM 1 | |
10057 | U10 inde | 03/02 kl. 08:49 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 2 | Silkeborg IF 2A | |
12057 | U12 inde | 03/02 kl. 08:49 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2A | Vejle BK 2A | |
10058 | U10 inde | 03/02 kl. 08:56 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | TRIF 1 | |
12058 | U12 inde | 03/02 kl. 08:56 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2B | Vejle BK 1B | |
11020 | U11 ude | 03/02 kl. 09:00 | Pulje 2 | Kunstgræs A | Svendborg fB | Hadsten SK | |
11021 | U11 ude | 03/02 kl. 09:00 | Pulje 2 | Kunstgræs B | Dalum IF | B93 | |
10059 | U10 inde | 03/02 kl. 09:03 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Sanderum BK 2 | Silkeborg IF 2A | |
12059 | U12 inde | 03/02 kl. 09:03 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 2B | Vejle BK 2A | |
10060 | U10 inde | 03/02 kl. 09:10 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 2B | TRIF 1 | |
12060 | U12 inde | 03/02 kl. 09:10 | B-Mellemrunde | HCA hallen | BK FREM 1 | Vejle BK 1B | |
10061 | U10 inde | 03/02 kl. 09:17 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 2 | Svendborg fB 2 | |
12061 | U12 inde | 03/02 kl. 09:17 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2A | B93 2B | |
10062 | U10 inde | 03/02 kl. 09:24 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 2A | Silkeborg IF 2B | |
12062 | U12 inde | 03/02 kl. 09:24 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 2A | BK FREM 1 | |
10063 | U10 inde | 03/02 kl. 09:31 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Sanderum BK 2 | |
12063 | U12 inde | 03/02 kl. 09:31 | B-Mellemrunde | HCA hallen | B93 2B | Vejle BK 2B | |
10064 | U10 inde | 03/02 kl. 09:38 | B-Mellemrunde | B1909 hallen | TRIF 1 | TRIF 2 | |
12064 | U12 inde | 03/02 kl. 09:38 | B-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1B | B93 2A | |
10065 | U10 inde | 03/02 kl. 09:45 | B-Kvartfinale | B1909 hallen | TRIF 2 | Silkeborg IF 2B | |
12065 | U12 inde | 03/02 kl. 09:45 | B-Kvartfinale | HCA hallen | Vejle BK 2B | B93 2A | |
10066 | U10 inde | 03/02 kl. 09:52 | B-Kvartfinale | B1909 hallen | Sanderum BK 2 | TRIF 1 | |
12066 | U12 inde | 03/02 kl. 09:52 | B-Kvartfinale | HCA hallen | B93 2B | BK FREM 1 | |
10067 | U10 inde | 03/02 kl. 09:59 | B-Semifinale | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Silkeborg IF 2B | |
12067 | U12 inde | 03/02 kl. 09:59 | B-Semifinale | HCA hallen | Vejle BK 1B | B93 2A | |
11070 | U11 ude | 03/02 kl. 10:00 | 11.-12. plads | Kunstgræs A | KFUM Roskilde | Svendborg fB | |
11071 | U11 ude | 03/02 kl. 10:00 | 9.-10. plads | Kunstgræs B | Silkeborg | Viby IF | |
10068 | U10 inde | 03/02 kl. 10:06 | B-Semifinale | B1909 hallen | Silkeborg IF 2A | Sanderum BK 2 | |
12068 | U12 inde | 03/02 kl. 10:06 | B-Semifinale | HCA hallen | Vejle BK 2A | B93 2B | |
10069 | U10 inde | 03/02 kl. 10:13 | B-Finale | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Sanderum BK 2 | |
12069 | U12 inde | 03/02 kl. 10:13 | B-Finale | HCA hallen | Vejle BK 1B | Vejle BK 2A | |
10070 | U10 inde | 03/02 kl. 10:30 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | Svendborg fB 1 | |
11072 | U11 ude | 03/02 kl. 10:30 | 7.-8. plads | Kunstgræs A | BBB | Dalum IF | |
11073 | U11 ude | 03/02 kl. 10:30 | 5.-6. plads | Kunstgræs B | Esbjerg fB | B93 | |
12070 | U12 inde | 03/02 kl. 10:30 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1A | B93 1B | |
10071 | U10 inde | 03/02 kl. 10:37 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | OKS 1 | |
12071 | U12 inde | 03/02 kl. 10:37 | A-Mellemrunde | HCA hallen | BK FREM 2 | Sanderum BK 2 | |
10072 | U10 inde | 03/02 kl. 10:44 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | OKS 2 | |
12072 | U12 inde | 03/02 kl. 10:44 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Sanderum BK 1 | B93 1A | |
10073 | U10 inde | 03/02 kl. 10:51 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | OKS 1 | Silkeborg IF 1A | |
12073 | U12 inde | 03/02 kl. 10:51 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Sanderum BK 2 | Vejle BK 1A | |
10074 | U10 inde | 03/02 kl. 10:58 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | Svendborg fB 1 | |
12074 | U12 inde | 03/02 kl. 10:58 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Sanderum BK 1 | B93 1B | |
11074 | U11 ude | 03/02 kl. 11:00 | 3.-4. plads | Kunstgræs A | ASA Aarhus | Give/Billund | |
11075 | U11 ude | 03/02 kl. 11:00 | Finale | Kunstgræs B | B1908 | Hadsten SK | |
10075 | U10 inde | 03/02 kl. 11:05 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | OKS 2 | Sanderum BK 1 | |
12075 | U12 inde | 03/02 kl. 11:05 | A-Mellemrunde | HCA hallen | B93 1A | BK FREM 2 | |
10076 | U10 inde | 03/02 kl. 11:12 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | OKS 1 | |
12076 | U12 inde | 03/02 kl. 11:12 | A-Mellemrunde | HCA hallen | B93 1B | Sanderum BK 2 | |
10077 | U10 inde | 03/02 kl. 11:19 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | OKS 2 | |
12077 | U12 inde | 03/02 kl. 11:19 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1A | B93 1A | |
10078 | U10 inde | 03/02 kl. 11:26 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | Silkeborg IF 1B | |
12078 | U12 inde | 03/02 kl. 11:26 | A-Mellemrunde | HCA hallen | BK FREM 2 | Sanderum BK 1 | |
10079 | U10 inde | 03/02 kl. 11:33 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | OKS 2 | |
12079 | U12 inde | 03/02 kl. 11:33 | A-Mellemrunde | HCA hallen | B93 1B | B93 1A | |
10080 | U10 inde | 03/02 kl. 11:40 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | OKS 1 | Silkeborg IF 1B | |
12080 | U12 inde | 03/02 kl. 11:40 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Sanderum BK 2 | Sanderum BK 1 | |
10081 | U10 inde | 03/02 kl. 11:47 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1A | Sanderum BK 1 | |
12081 | U12 inde | 03/02 kl. 11:47 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Vejle BK 1A | BK FREM 2 | |
10082 | U10 inde | 03/02 kl. 11:54 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | OKS 2 | OKS 1 | |
12082 | U12 inde | 03/02 kl. 11:54 | A-Mellemrunde | HCA hallen | B93 1A | Sanderum BK 2 | |
10083 | U10 inde | 03/02 kl. 12:01 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | Svendborg fB 1 | |
12083 | U12 inde | 03/02 kl. 12:01 | A-Mellemrunde | HCA hallen | BK FREM 2 | B93 1B | |
10084 | U10 inde | 03/02 kl. 12:08 | A-Mellemrunde | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | Silkeborg IF 1A | |
12084 | U12 inde | 03/02 kl. 12:08 | A-Mellemrunde | HCA hallen | Sanderum BK 1 | Vejle BK 1A | |
10085 | U10 inde | 03/02 kl. 12:15 | A-Kvartfinale | B1909 hallen | OKS 1 | Silkeborg IF 1A | |
12085 | U12 inde | 03/02 kl. 12:15 | A-Kvartfinale | HCA hallen | Sanderum BK 2 | B93 1B | |
10086 | U10 inde | 03/02 kl. 12:22 | A-Kvartfinale | B1909 hallen | Silkeborg IF 1B | OKS 2 | |
12086 | U12 inde | 03/02 kl. 12:22 | A-Kvartfinale | HCA hallen | B93 1A | BK FREM 2 | |
10087 | U10 inde | 03/02 kl. 12:29 | A-Semifinale | B1909 hallen | Svendborg fB 1 | OKS 1 | |
12087 | U12 inde | 03/02 kl. 12:29 | A-Semifinale | HCA hallen | Vejle BK 1A | Sanderum BK 2 | |
10088 | U10 inde | 03/02 kl. 12:36 | A-Semifinale | B1909 hallen | Sanderum BK 1 | Silkeborg IF 1B | |
12088 | U12 inde | 03/02 kl. 12:36 | A-Semifinale | HCA hallen | Sanderum BK 1 | B93 1A | |
10089 | U10 inde | 03/02 kl. 12:43 | A-Finale | B1909 hallen | OKS 1 | Sanderum BK 1 | |
12089 | U12 inde | 03/02 kl. 12:43 | A-Finale | HCA hallen | Vejle BK 1A | Sanderum BK 1 | |
11100 | U11 inde | 03/02 kl. 13:00 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 2 | ASA Aarhus 1 | |
11101 | U11 inde | 03/02 kl. 13:00 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Viby IF 1 | Dalum IF 2 | |
11102 | U11 inde | 03/02 kl. 13:07 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 1 | B1908 2 | |
11103 | U11 inde | 03/02 kl. 13:07 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Svendborg fB 1 | BBB 1 | |
11104 | U11 inde | 03/02 kl. 13:14 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | KFUM Roskilde 2 | B93 1 | |
11105 | U11 inde | 03/02 kl. 13:14 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | BBB 2 | |
11106 | U11 inde | 03/02 kl. 13:21 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | B1908 2 | Give/Billund 2 | |
11107 | U11 inde | 03/02 kl. 13:21 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | BBB 1 | Viby IF 1 | |
11108 | U11 inde | 03/02 kl. 13:28 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | KFUM Roskilde 2 | ASA Aarhus 1 | |
11109 | U11 inde | 03/02 kl. 13:28 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | Dalum IF 2 | |
11110 | U11 inde | 03/02 kl. 13:35 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | B93 1 | Give/Billund 1 | |
11111 | U11 inde | 03/02 kl. 13:35 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | BBB 2 | Svendborg fB 1 | |
11112 | U11 inde | 03/02 kl. 13:42 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | B1908 2 | |
11113 | U11 inde | 03/02 kl. 13:42 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Dalum IF 2 | BBB 1 | |
11114 | U11 inde | 03/02 kl. 13:49 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 2 | B93 1 | |
11115 | U11 inde | 03/02 kl. 13:49 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Viby IF 1 | BBB 2 | |
11116 | U11 inde | 03/02 kl. 13:56 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 1 | KFUM Roskilde 2 | |
11117 | U11 inde | 03/02 kl. 13:56 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Svendborg fB 1 | Esbjerg fB 2 | |
10007 | U10 ude | 03/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | Silkeborg IF 2 | TRIF | |
10008 | U10 ude | 03/02 kl. 14:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Silkeborg IF 1 | Sanderum BK | |
11118 | U11 inde | 03/02 kl. 14:03 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | B93 1 | |
11119 | U11 inde | 03/02 kl. 14:03 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Dalum IF 2 | BBB 2 | |
11120 | U11 inde | 03/02 kl. 14:10 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | B1908 2 | KFUM Roskilde 2 | |
11121 | U11 inde | 03/02 kl. 14:10 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | BBB 1 | Esbjerg fB 2 | |
11122 | U11 inde | 03/02 kl. 14:17 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 2 | Give/Billund 1 | |
11123 | U11 inde | 03/02 kl. 14:17 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Viby IF 1 | Svendborg fB 1 | |
11124 | U11 inde | 03/02 kl. 14:24 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | B93 1 | B1908 2 | |
11125 | U11 inde | 03/02 kl. 14:24 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | BBB 2 | BBB 1 | |
10009 | U10 ude | 03/02 kl. 14:30 | Pulje 1 | Kunstgræs A | OKS | Svendborg fB | |
12013 | U12 ude | 03/02 kl. 14:30 | Pulje 1 | Kunstgræs B | Sanderum BK | B93 2 | |
11126 | U11 inde | 03/02 kl. 14:31 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | Give/Billund 1 | ASA Aarhus 1 | |
11127 | U11 inde | 03/02 kl. 14:31 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Svendborg fB 1 | Dalum IF 2 | |
11128 | U11 inde | 03/02 kl. 14:38 | A-Mellemrunde 1 | B1909 hallen | KFUM Roskilde 2 | Give/Billund 2 | |
11129 | U11 inde | 03/02 kl. 14:38 | B-Mellemrunde 1 | HCA hallen | Esbjerg fB 2 | Viby IF 1 | |
11130 | U11 inde | 03/02 kl. 14:45 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | Dalum IF 1 | |
11131 | U11 inde | 03/02 kl. 14:45 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Hadsten SK 1 | B93 2 | |
11132 | U11 inde | 03/02 kl. 14:52 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Hadsten SK 2 | B1908 1 | |
11133 | U11 inde | 03/02 kl. 14:52 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | ASA Aarhus 2 | |
11134 | U11 inde | 03/02 kl. 14:59 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Esbjerg fB 1 | Svendborg fB 2 | |
11135 | U11 inde | 03/02 kl. 14:59 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Viby IF 2 | KFUM Roskilde 1 | |
12014 | U12 ude | 03/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs A | B93 1 | Vejle BK 2 | |
12015 | U12 ude | 03/02 kl. 15:00 | Pulje 1 | Kunstgræs B | BK FREM | Vejle BK 1 | |
11136 | U11 inde | 03/02 kl. 15:06 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | B1908 1 | Silkeborg IF 2 | |
11137 | U11 inde | 03/02 kl. 15:06 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | ASA Aarhus 2 | Hadsten SK 1 | |
11138 | U11 inde | 03/02 kl. 15:13 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Esbjerg fB 1 | Dalum IF 1 | |
11139 | U11 inde | 03/02 kl. 15:13 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Viby IF 2 | B93 2 | |
11140 | U11 inde | 03/02 kl. 15:20 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | Hadsten SK 2 | |
11141 | U11 inde | 03/02 kl. 15:20 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | KFUM Roskilde 1 | Silkeborg IF 1 | |
11142 | U11 inde | 03/02 kl. 15:27 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Dalum IF 1 | B1908 1 | |
11143 | U11 inde | 03/02 kl. 15:27 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | B93 2 | ASA Aarhus 2 | |
11144 | U11 inde | 03/02 kl. 15:34 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | Svendborg fB 2 | |
11145 | U11 inde | 03/02 kl. 15:34 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Hadsten SK 1 | KFUM Roskilde 1 | |
11146 | U11 inde | 03/02 kl. 15:41 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Hadsten SK 2 | Esbjerg fB 1 | |
11147 | U11 inde | 03/02 kl. 15:41 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | Viby IF 2 | |
11148 | U11 inde | 03/02 kl. 15:48 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Dalum IF 1 | Svendborg fB 2 | |
11149 | U11 inde | 03/02 kl. 15:48 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | B93 2 | KFUM Roskilde 1 | |
11150 | U11 inde | 03/02 kl. 15:55 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | B1908 1 | Esbjerg fB 1 | |
11151 | U11 inde | 03/02 kl. 15:55 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | ASA Aarhus 2 | Viby IF 2 | |
10016 | U10 ude | 03/02 kl. 16:00 | 5.-6. plads | Kunstgræs A | Silkeborg IF 2 | TRIF | |
10017 | U10 ude | 03/02 kl. 16:00 | 3.-4. plads | Kunstgræs B | Silkeborg IF 1 | OKS | |
11152 | U11 inde | 03/02 kl. 16:02 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Silkeborg IF 2 | Hadsten SK 2 | |
11153 | U11 inde | 03/02 kl. 16:02 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Hadsten SK 1 | Silkeborg IF 1 | |
11154 | U11 inde | 03/02 kl. 16:09 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Svendborg fB 2 | B1908 1 | |
11155 | U11 inde | 03/02 kl. 16:09 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | KFUM Roskilde 1 | ASA Aarhus 2 | |
11156 | U11 inde | 03/02 kl. 16:16 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Hadsten SK 2 | Dalum IF 1 | |
11157 | U11 inde | 03/02 kl. 16:16 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Silkeborg IF 1 | B93 2 | |
11158 | U11 inde | 03/02 kl. 16:23 | A-Mellemrunde 2 | B1909 hallen | Esbjerg fB 1 | Silkeborg IF 2 | |
11159 | U11 inde | 03/02 kl. 16:23 | B-Mellemrunde 2 | HCA hallen | Viby IF 2 | Hadsten SK 1 | |
10018 | U10 ude | 03/02 kl. 16:30 | Finale | Kunstgræs A | Svendborg fB | Sanderum BK | |
11160 | U11 inde | 03/02 kl. 16:30 | A-Kvartfinale | B1909 hallen | Give/Billund 1 | Silkeborg IF 2 | |
11161 | U11 inde | 03/02 kl. 16:30 | B-Kvartfinale | HCA hallen | Dalum IF 2 | B93 2 | |
12016 | U12 ude | 03/02 kl. 16:30 | 5.-6. plads | Kunstgræs B | BK FREM | Vejle BK 2 | |
11162 | U11 inde | 03/02 kl. 16:37 | A-Kvartfinale | B1909 hallen | ASA Aarhus 1 | Hadsten SK 2 | |
11163 | U11 inde | 03/02 kl. 16:37 | B-Kvartfinale | HCA hallen | Svendborg fB 1 | KFUM Roskilde 1 | |
11164 | U11 inde | 03/02 kl. 16:43 | A-Semifinale | B1909 hallen | Give/Billund 1 | KFUM Roskilde 2 | |
11165 | U11 inde | 03/02 kl. 16:43 | B-Semifinale | HCA hallen | Dalum IF 2 | Esbjerg fB 2 | |
11166 | U11 inde | 03/02 kl. 16:50 | A-Semifinale | B1909 hallen | Hadsten SK 2 | Esbjerg fB 1 | |
11167 | U11 inde | 03/02 kl. 16:50 | B-Semifinale | HCA hallen | Svendborg fB 1 | Silkeborg IF 1 | |
11168 | U11 inde | 03/02 kl. 16:57 | A-Finale | B1909 hallen | Give/Billund 1 | Hadsten SK 2 | |
11169 | U11 inde | 03/02 kl. 16:57 | B-Finale | HCA hallen | Dalum IF 2 | Svendborg fB 1 | |
12017 | U12 ude | 03/02 kl. 17:00 | Finale | Kunstgræs A | B93 1 | Sanderum BK | |
12018 | U12 ude | 03/02 kl. 17:00 | 3.-4. plads | Kunstgræs B | Vejle BK 1 | B93 2 | |
Hjemmeholdet stiller op under uret.